Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megszervezett lehetett a...

Megszervezett lehetett a Trump elleni merénylet?

Figyelt kérdés

200-300 méteres körzetben eleve nem mászhatott volna ember tetőre.

De a közönség közül többen is észre vették a fegyveres fickót és szóltak a rendőrüknek de nem történt semmi.


A mesterlövészek sem vették észre (vagy nem akarták észre venni), nekik viszont elsősorban az lett volna a dolguk, hogy magaslati pontokból figyeljék a magaslati pontokat.


Lehet hogy ekkorát egy amerikai biztonsági szolgálat már nem hibázhat?


Az már csak nyalánkság, hogy Trump kikísérése közben többször is nyitva maradt a védőgyűrű.


júl. 15. 10:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%

Nem voltam ott, nem én szerveztem meg, nem én lettem rá felkérve, igy ugyanúgy csak találgatok, mint bárki más.

Azon információk, amik nyilvánosságra kerültek a merénylettel kapcsolatban, inkább mondanám, hogy igen, az volt. De több ezer kilóméterről arréb, ezt baromi nehéz megitélni.

júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
Nem tartanám kizártnak. Sajnos el tudom képzelni erről a féregről, hogy egy ilyet is bevállal. A sok hülye meg tapsol.
júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Szinte kizárt.

Egy dolog még. Én hivatásos vagyok, rendszeresen lövészetre járok , gyerekek, ha az lövedék 5 cm el " beljebb" jön, Trump halott lenne.

Ilyet direkt megcsinálni képtelenség, akinek volt éles fegyver a kézében, az tudja.

júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 hollófernyiges ***** válasza:
79%
Nem valószínű, ahhoz túlságosan is hajszálon múlt.
júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#3


Pont nem arról van szó hogy direkt fülön lőtték, hanem arról hogy megakarták ölni és ebben mások is benne voltak!

júl. 15. 10:31
 6/25 A kérdező kommentje:
...meg akarták ölni...
júl. 15. 10:33
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Reggel Balázsék is erről beszéltek. Fel is hívtak egy szakértőt. Ő reagált is Balázs "elméleteire". Elmondta, hogy a feltételezései már alapban hibásak. De azért utána ugyanúgy ragaszkodott hozzájuk :D

Nyilván aki összeesküvés elméletet akar ebbe belelátni, azt nem lehet meggyőzni.

Szerintem nem volt megrendezett. Meg Trump nem profi színész. Nem hiszem, hogy bárki elő tudna adni ekkora adrenalinsokkot. Látszik rajta, hogy totál megy benne az adrenalin, alig tudják levinni az emelvényről.

júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
"Meg Trump nem profi színész." na itt bukik meg az elmélet. Aki a Reszkessetek Betörőkben szerepelt... ejjj...
júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
8: Mint cameo, nem mint profi színész :D
júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%

Én eddig úgy tudtam minden ilyen közönségnek szóló beszédnél az amerikai elnök előtt egy golyóálló üvegből készült védelem van.

Most miért nem volt?

júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!