Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a Trump...

Mi a véleményetek a Trump elleni merényletről? Ki állhat mögötte?

Figyelt kérdés
Engem különösen ledöbbentett, hiszen már hónapokkal ezelőtt, gondoltam rá, hogy megpróbálják eltüntetni őt, csak úgy ahogy Kennedyvel tették, és most megtörtént.

júl. 14. 13:41
1 2 3
 21/25 Darius- ***** válasza:
Azok, akik meglőtték Fico-t és az iráni elnök gépét megbabrálták. A liberálisok, hiszen éppen az ellenfeleik haltak vagy sebesültek meg.
júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ugyanazok tették, akik össze akarják mixelni a világ népeit, vallásait, ideológiáit, és kulturáit, es az egesz világon egységesíteni ezeket. Ezért kell megvédeni europát es letaszítani az osszes Európa ellenes eus rohadékot onnan ahol van. De akkor nem lesz ekkora pofája az EU-nak ha Trump jön, minden segítséget meg fog vonni, ukrajna ott off ahogy van, illetve ittmarad egy gyenge Európa az Oroszok mellett. Erre mondják, hogy más tollával ekeskedni...Kb az a helyzet mint amikor a negyedikesek kostolgatnak egy nyolcadikost a zárt ajtón keresztül, aztán végül kinyílik az az ajtó. De még mindig jobban járna Európa az Oroszokkal mint saját magával. Legalább megtisztítanák ettől a gonosz globalsita, mocskos undorító kiábrándító dolgoktól az EU-t. Ja és ha nem Trump nyer ott gatya vége szépen mehet tovább a mátrix sátánista ámokfutása a világ ellen, és 2030-2035-re be is következik a teljes slavery... Már most eluralkodott Európán a teljes slave mindest. Amerikában is kezd de ott egyre többen ébrednek :)
júl. 14. 21:45
 23/25 A kérdező kommentje:
*Mindset*
júl. 14. 21:46
 24/25 Darius- ***** válasza:
100%
Jól beszélsz kérdező
júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 veszettkecske ***** válasza:

Hát, én nemtom, de ha rám lőnének és a fülemet súrolná a lövedék, én nem ugranék föl még utána integetni, hanem egy-két évig laposkúszásban mennék még a slozira is... De oroszok sem jobbak, ugyanígy globalisták.

Ott volt 56 és Vietnam. Ez csak az én elméletem, de 56-ban rengeteg hadköteles korú ember hagyta el Mo-t. Mikor volt Vietnami háború? Akkoriban?

"Véletlenül" nagybátyám is kikötött ott -igen Vietnem-ban!- és ezt csak halála után tudtuk meg, soha senkinek sem beszélt róla...

Befogadunk (ha!), csak előbb el kéne menni bebogyózva sárgát napalmozni...

De biztos nem dolgozott össze USA és RUSSIA. (RUSA)


[link]

aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!