Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatod Ukrajna támogatását?

Támogatod Ukrajna támogatását?

Figyelt kérdés

Egyetértesz e azzal hogy fegyverekkel tovább kell támogatni Ukrajnát?

Ha igen miért? Ha nem miért nem?



júl. 10. 11:42
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
55%

20:

Franciaország, Németország, Anglia, Lengyelország, Finnország, Litvánia, Lettország.

júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
54%
Oh, és nem vagyok benne 100%ig biztos, de lehet, hogy Svédország is hozzáadódik az előző listához. Ha kihagytam volna őket, elnézést.
júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
52%

"És a finneknek személyesen Sztálinnal volt háborújuk, az átlag orosz szarik Finnországra, meg a finnekre."

Az átlag orosz alapból Ukrajnára is szarik. Amelyikük nem, az meg van etetve a Putyin-féle nacionalista humbukkal, ezért utálja az ukránokat. Pont, mint ahogy nálunk is sok ember utálja a melegeket, a migránsokat, Brüsszelt, az EU-t, mert meg vannak etetve a gyűlöletszító kormánypropagandával.

Másrészt a finnek sem személyesen magával Sztálinnal háborúztak, hanem a Sztálin által irányított csapatokkal, a Vöröshadsereggel. Amiben ugyanúgy orosz kiskatonák (meg mindenféle, szovjetek által uralt népek katonái) harcoltak a finnek ellen. Pont, mint ahogy Ukrajnában is orosz csapatok harcolnak, és nem Putyin személyesen.

júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
16%
#19 [link]
júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Jeffrey Spender ***** válasza:
37%

# 21


Franciaországgal szemben milyen területi követelése van Oroszországnak ?


Vagy Németországgal szemben ?


Vagy Angliával szemben ?


Az 1991 - 2014 közötti időszakról beszélek.



" Az átlag orosz alapból Ukrajnára is szarik. Amelyikük nem, az meg van etetve a Putyin-féle nacionalista humbukkal, ezért utálja az ukránokat. "


Honnan veszed ezt ?


Ukrajna az régi orosz föld, és a valóságban a család egyik fele Csernyigovban / Csernyihivben, a másik meg Orjolban él.


Olyan is van, hogy az illető családja az Csugujev, Ukrajna, és Moszkva között oszlik meg.


Miért van, hogy sok ukrajnai várost, főleg a fővárost orosz névalakban ismerjük, nem pedig ukránban ?


Az ukránok körében nem dúl a nacionalizmus, meg az önmaguk többre tartása ?

júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
27%
Én 2024ről beszélek és fogalmam sincs, nem vagyok ruszki, hogy tudjam.
júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
40%

"Miért van, hogy sok ukrajnai várost, főleg a fővárost orosz névalakban ismerjük, nem pedig ukránban ?"


Erre már vagy 2x választ adtam neked én is, meg másoktól is olvastam már választ erre a kérdésedre. Mire jó neked, hogy állandóan ugyanazokat a sokszor megválaszolt kérdéseket teszed fel? Ennyire rövid eszed van, hogy másnapra elfelejted?

Azért, mert Ukrajna sok évitzedig a SZU szerves része volt, és emiatt minden térkép az orosz nevét tünteti fel az ukrán városoknak. Mit olyan nehéz ezen megjegyezni, hogy heti kétszer megkérdezed?


"Az ukránok körében nem dúl a nacionalizmus, meg az önmaguk többre tartása ?"

Dehogynem, főleg azóta, mióta az oroszok elorozták a Krímet, és folyamatosan bujtogatták a szakadár csoportokat Donbaszban meg a többi területen. Főleg azóta erősödött meg az ukrán nacionalizmus, helyesebben oroszutálat.

júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 Jeffrey Spender ***** válasza:
27%

# 27


Ukrajna a Szovjetunió előtt meg végképp nem is létezett, és azelőtt is Kijev az Kijev volt. És a társai is.


A Krím az soha nem volt ukrán, nulla eredeti ukrán lakossága volt, és mégis kell nekik, mint a véres rongy. A fene sem érti az ilyent, hogy miért kell nekik az annyira.


Az ukrán nacionalizmus az már 1903 óta van, minimum, lásd az OUN-B-t, és az ukrán politikusokat / katonatiszteket, mint a Bandera-kultuszt Zaluzsnyijnál.

júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
23%

"Ukrajna a Szovjetunió előtt meg végképp nem is létezett"

Ez valótlan, Ukrajna épp a Szovjetunió megalakulása előtt jött létre önálló államként, Ukrajnai Köztársaság néven. Akkor alakult ki a saját zászlójuk és a címerük is. Igaz, valóban nem volt hosszú életű, mert a Vöröshadsereg révén az oroszok bekebelezték a SZU-ba. De ettől még létezett. Miért állítasz valótlant?

[link]

júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
23%
De ha szerinted nem létezett a Szovjetunió előtt, akkor mégis mi volt az, ami Ukrajna néven a Szovjetunió TAGÁLLAMA lett? Miért tagállamnak nevezik és nevezték, ha előtte - álláspontod szerint - soha nem is létezett? Nem érzel némi inkonzisztenciát a sztoridban emiatt?
júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!