Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatod Ukrajna támogatását?

Támogatod Ukrajna támogatását?

Figyelt kérdés

Egyetértesz e azzal hogy fegyverekkel tovább kell támogatni Ukrajnát?

Ha igen miért? Ha nem miért nem?



júl. 10. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Igen joguk van megvédeni magukat ebben segíteni kell őket
Jobb lenne ha az EU és a NATO nem avatkozna bele
Nem mert az oroszoknak van igazuk
Nem vagyok egyik oldalon se nekem mindegy ki mit csinál
66 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
46%
Jóérzésű emberként támogatom az ukránokat.
júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
53%
Támogatom őket. Minél messzebb maradnak az orosz határok Európától, annál jobb.
júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem Oroszország (vagy bármelyik másik nagyhatalom) lenne az agresszor, akkor egyértelműen azt mondanám, hogy támogatni kell a védekező felet. Mivel viszont Oroszország a támadó fél, ezért ezt nagyon meg kell gondolnom; ha ígyis-úgyis az oroszok nyernek, akkor teljesen feleslegesen hal meg az a rengeteg ember.
júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem Oroszországot, az USA-t és Ukrajnát is meg kellene szüntetni, felszántani és felsózni, és minden lakójukat kilőni az űrbe. Rögtön sokkal kevesebb problémája lenne az egész emberiségnek.
júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
71%
@4 Akkor szabadulna csak igazán el a pokol a bolygón...
júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
15%
#5: Hogy kinek mi a pokol, az abszolút szubjektív kérdés.
júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
41%
Az a baj, hogy hiába támogatjuk, mert emberből fognak kifogyni, nem felszerelésből. Tényleg véget kéne vetni a háborúnak, nem jó, ha a szomszédban lövik egymást.
júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
54%

"Az a baj, hogy hiába támogatjuk, mert emberből fognak kifogyni, nem felszerelésből."


Minél kevésbé támogatjuk őket, annál hamarabb fognak kifogyni az emberből. Minél több védelmi fegyverrendszert kapnak, annál több katonaképes ember marad életben az országban, mert annál többet védenek meg a védelmi fegyverek. Vagyis pont hogy magad ellen beszélsz - minél több fegyvert kapnak, annál nagyobb eséllyel tudják megvédeni magukat, annál biztosabban tudnak védekezni az orosz támadó rakéták és drónok ellen, annál hatékonyabban tudnak védekezni az őket érő orosz agresszió ellen, annál több ember marad életben Ukrajnában.

júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
38%
Ez emberi morális keresztényi kötelezettség támogatni egy gyengébb az erősebb által elnyomott felet, azaz az ukikat a ruszkikkal szemben. Ezen nekem nem kell heteket gondolkodnom hogy kinek van igaza.
júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
54%

Én már a háború előtt se szerettem Ukrajnát, de igazából nekem mindegy, hogy támogatva vannak-e. Csak az zavar, hogy rosszul csinálják.

Nekem nem mondja senki, hogy az egész nyugati oldal csak ennyire képes. Nem is akarják ők kirakni az oroszokat. Bőven jó nekik, hogy beállt a front. Pörög a fegyverbiznisz (főleg az USA-ban), aztán ennyi elég is.

Viszont közben hullanak az emberek mindkét oldalon, de látszólag se a nyugatot se az oroszokat nem érdekli a kiskatona élete.

júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!