Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem lesz baj abból, hogy...

Nem lesz baj abból, hogy Orbán elment találkozni Putyin ellenségéhez, Zelenszkijhez?

Figyelt kérdés
Szijjártó ugyan jelezte a dolgot Lavrovnak, hogy ez nem az, aminek látszik, Peszkov is mondta h nincs baj, mert tudjàk hogy az EU-elnökség miatt kell ezt csinalni, de biztos, hogy nem fog ez negatívan lecsapódni Putyinnál?

júl. 2. 18:37
A kérdező szavazást indított:
Nyugi nem lesz baj, Vlagyimir helyén kezeli ezt a dolgot, nem fog megorrolni
Attól félek, ezt nem fogják jó néven venni orosz testvéreink
Szerintem volt rá előzetes engedély a Kremlből, így én nem aggódnék
9 szavazat
 1/10 PMC Wagner ***** válasza:
61%
Putyin nem hülye, tudja jól hogy a köpcös mindehová benyal ha pénzt kap érte. Van egy listájuk "ellenséges országok" címszóval. Nem véletlenül került fel rá Magyarország is
júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
A Kreml szócsöve mér ki is jelentette hogy Orbán Brüsszel csicskása.
júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
orbánnak elmondták Brüsszelben hogy ha nem üt meg békülékeny hangnemet az Ukránokkal akkor lőttek a Magyar elnökségnek, ezért ment Kijevbe zelenszkijhez. Most újra látható hogy orbán egy köpönyeg forgató ha az érdeke úgykivánja a legjobb barátját is hátba szúrja, ezt már Simicska óta tudjuk. Én a kutyám nem bíznám rá az biztos.
júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Biztos, hogy nem: Lavrov hűséges kutyája megint kap majd ezért egy újabb díjat, azt máris rendben lesz minden. persze csak akkor, ha Viktorta lejelenti egyből a találkozó tartalmát Puttyantónak.
júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

3


""Orbánnak elmondták Brüsszelben hogy ha nem üt meg békülékeny hangnemet az Ukránokkal akkor lőttek a Magyar elnökségnek""



Linkeld már be a cikket ahol ezt írják.

én is el szeretném olvasni.

júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20:02! Ez az én véleményem. Ezt írtam le itt.
júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

3-


Te tudtad mit mondtak orbánnak Brüsszelben?


Nem magánvéleményt fogalmaztál meg - hanem tényként állítottad a hazugságodat.

júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

20:09!

Ismétlem ez az én véleményem.

júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Alighanem az ő üzenetét vitte.


Zelenszkij megfogalmazott egy béketervet a konferencián nyilvánosan, amire Putyin a jól megtermett postagalambja útján válaszolt.

júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
9# Fú bazeg, ilyen postagalamb etetéséből akár egy postakocsit is fenntarthatna.
júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!