Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hány túlélőt saccolsz a...

Hány túlélőt saccolsz a Harmadik Világháború után?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én túlélem!



Ja! Meg Chuck Norris.

2010. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Amennyiben a Harmadik Világháború az a késői 40-es évek óta sejtett globális vagy legalábbis bilaterális atomháború - semennyit.


Amennyiben ez egy ideológiai háború lesz közönséges fegyverekkel a nyugati, demokratikus országok, és az iszlám országok+észak-korea között, úgy jó sok ember meg fog halni a fejletlenebb technikájú és emberi életet semmibe vevő diktatórikus oldalon, és viszonylag kisebb veszteség lesz a nyugati oldalon.

2010. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sokat. ezek alatt a hadimérnököket értem akik majd beizzítják a bulihoz elengedhetetlen látvány technikai elemeket. Nah ők fogják túlélni..

18/F

2010. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem atomháború lesz az második. Még ha vetnek is be ilyet helyenként, inkább fog a klasszikus kézifegyveresre hasonlítani.
2010. okt. 30. 23:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Hagyomanyos fegyverekkel vivott haboru eseten 80% lenne a tulelo atomhaborus eseten kb 5% szerintem, ja es ezek egy resze is mutans lenne
2010. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 dellfil ***** válasza:
38%

522,8 éli túl. Ez kb. olyan 682,3 ember... szerűség... Még nincs eldöntve. Azért nem kerek a szám, (nem az enyém!) Mert háború volt ugye, és akkor még ugye a túlélők sem mind maradtak épek ugye. Mármint testileg... sem. Nem beszélve agyileg, azaz agyilag ugye...

De mivel vége már a háborúnak ugye, (a harmadiknak ugye?) így már elleszünk egy darabig ugye, persze többen darabokban ugye ezért ugye nem tudjuk teljesen pontosan hányan is vagyunk ugye... (a francba, nem tudom abba hagyni ezt az átkozott "ugye"-zést)

No saccra mondok kb. olyan 650-et... ugy... a francba.


dellfil

2010. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mikorra teszed azt a bizonyos 3. világháborút. 5000 év múlva már lehet, hogy nem is ember és ember között zajlana.


Ha most lenne, akkor szerintem nagyon kevesen halnának meg.

Most már nincsenek tömegháborúk, terrorbombázások és a járványokat is sokkal inkább képesek vagyunk kezelni, mint a 2. világháború idején.

2010. okt. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Noveberre teszik a kezdetét és 2014re a végét.
2010. okt. 31. 02:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jóval kevesebben halnának meg, mint a 2. vh-ban. Nagyon nagy luxus lenne atomot dobni egy országra, hiszen mindenhol vannak értékes erőforrások. Azokról nem mondana le egy vezető sem.
2010. okt. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

50-es, az egesz iszlam vilag ellen? Mar lassan

eleg sok muszlim orszag nyugatbarat.

2010. okt. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!