Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton a fehér lakosság már...

Nyugaton a fehér lakosság már beletörődött, hogy kisebbségbe kerül?

Figyelt kérdés
Az USA-ban mondjuk valamilyen szinten jogos, mert eredetileg az indiánoké volt, de ott is a múlt század közepéig csak fehérek voltak az elitben. Szóval ott más a nemzet fogalom, de a nagy európai népek, britek, franciák, németek nem gondolkodnak el ezen, hogy mi lesz, ha kisebbségbe kerülnek? Nem érzik, hogy ők vannak otthon és nem az arabok meg az afrikaiak? Hogy az őseik nem azért küzdöttek, építettek városokat és teremtettek egy jobb világot, hogy harc nélkül odaadják másoknak?

jún. 24. 16:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%

10#


Mit gondolsz, miért a migrációellenes párt a legnépszerűbb Franciaországban?


Fontos lenne, hogy ne legyenek ilyen megállók.Ne osszanak letelepedési engedélyt csak úgy és ne tűrjék meg az illegális bevándorlókat sem.

jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Es mi az alternativa? Pl. Oroszorszag? Ahol aranyaban ketszer annyi, szamszeruleg 4x annyi muszlim el, mint Europan belul a legtobb muszlimnak otthont ado Franciaorszagban?
jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

"Mit gondolsz, miért a migrációellenes párt a legnépszerűbb Franciaországban?"


Amiért MO-on a fidesz, az embereket elöre ijesztgetik mindenféle mumussal, azok meg nem gondolkodnak, hanem örülnek, hogy valaki "megvédi" öket, csak azt nem veszik észre sem ott, sem MO-on, hogy közben átverik öket és a valódi problémákat nem látják meg a sok maszlag miatt.

jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
32%

13#


Persze, ők a buták, még véletlenül sem a bevándorlóbarátok.

Az emberek a saját bőrükön tapasztalják a migráció okozta problémákat.Változtatni akarnak.


Én sem érezném magam a saját országomban otthon, ha alig lenne államalkotóktól származó a környéken.Én 1 évtizede az Orzy téren is úgy éreztem magamat, mintha egy idegen országban lennék és nem a saját hazámban.

jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Mivel éppen ott élek, ahol szerinted nincs fehér ember és (számodra garantáltan) megdöbbentö módon elvétve találkozom másmilyen emberekkel, ezért hidd el, jobban képben vagyok, mint te
jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
94%

14: nézd, nekem semmi bajom nem lenne a bevándorlásellenes pártokkal, sőt, meggyőződésem, hogy az afrikaiak és a közel- illetve középkeletiek beözönlését minden eszközzel meg kell állítani.

Csakhogy: ezek a bizonyos bevándorlásellenes pártok nagy többségükben ki sem látszanak Putyin hátsójából (pl. AfD, ugye, vagy az osztrák Szabadságpárt, de a Nemzeti Frontot is említhetném).

Putyin pedig sokkal nagyobb probléma, különösen, hogy ő direkte szítja a migrációt.

jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!