Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek hogyan fog itt...

Szerintetek hogyan fog itt béke születni ukrán és orosz oldalról?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogyan fog itt béke születni ukrán és orosz oldalról?


Ukrajna követeli vissza a területeit és béke lesz.

Az oroszok békét kötnek, ha a 4 megye az övék meg a Krím. Plusz nem lesz Nato Ukrajnába.

Namost ez egy 2 eltérő álláspont. Az orosz se fog kivonulni. Sőt most övé a kezdeményezés inkább.

Ukrajna követelés is érthető.


5+ éves háború lesz?


Legalább elindult egy BÉKE gondolatmenet. Bár a felek követelése visszaveti egyből, mintha nem is indították volna.

Orbán is örülhet. De messze még a cél.


jún. 17. 08:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
34%
7, nem tudtam, hogy Szijjártó Péter maga is idejár. Elnézést.
jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
17%
El kell pusztítani az oroszokat, csak akkor lehet béke.
jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a meccset kiütésig játsszák, más opció nem lesz. Vagy az ukránok, vagy az oroszok bukni fognak. Én egyiknek se "szurkolok", püfölje csak egymást a két bunkó szláv, de azért jó ha tudatosul mindenkiben, hogyha az oroszok buknak, akkor annak a vége egy nukleáris holokauszt lesz.
jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
88%

leginkább sehogy.


az oroszoknak stratégiai szempontból vagy egy teljesen oroszbarát, mindenfajta USA/NATO/EU befolyástól mentes Ukrajna kell, gyakorlatilag egy Fehéroroszország 2.0, vagy egy védhető Orosz-Ukrán határ, ami mondjuk a Dnyeper vonala, ami egyben jelent egy fél Kievet is (hidegháborús Berlin 2.0) és szerintem Odesszát is be akarják rántani.


szóval a legvalószínűbb egy Korea 2.0 sok millió aknával és állandó készültséggel...

jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
37%
Amerikai és orosz oldalról kell békének születnie, de nem fog. Közeleg a világháború.
jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

13: Te sem jártál még nagyon sehol a világban, ugye?

Mindenhol vannak buták, nem kevesebben, mint Magyarországon. Nyugaton ugyanúgy, mint bárhol máshol. Az oroszok meg kifejezetten kedves, normális emberek. Oroszország nem egyenlő a tiktok videós autós állatokkal :)

Én már beutaztam a fél világot a munkám során, és mindenhol ugyanolyanok az emberek.

jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
dél és észak korea féle állapot lesz. a két fél gyűlöli egymást, béke nem lesz.
jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
18%
Akkor 14-ig kellene visszamenni, krími annexió.. Adjunk hálát az Úrnak, hogy az unió és a Nato tagjai vagyunk és nem az oroszok szomszédai..
jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
10: jó tudni, hogy orosz geopolitikai érdek az egész fejlett világgal összebalhézni, olyan moslék rezsimekkel összeborulni, mint Észak-Korea és Irán, eladni az országot a kínaiaknak... Tényleg, ez az orosz geopolitikai érdek, és nem pusztán egy KGB-s pszichopata tömeggyilkos agymenése, akinek kimondott célja a Szovjetunió visszaállítása.
jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
13: szép önkritika. szívességet tennél ha elfelejtenél levegőt venni.
jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!