Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, hogy Németország és...

Igaz, hogy Németország és Amerika áment mondott az Ukránoknak orosz területek támadására az adományozott fegyverekkel?

Figyelt kérdés
Euronews on lattam ma egy hirt miszerint multheten engedelyezték

jún. 6. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a hír igaz.
jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mi a terv ? Hogy Oroszország majd legyint erre ? Mert kétlem.
jún. 6. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Harkov régióval határos Belgorod és Kurszk megyéket ahol sok haditechnika, rakéta kilövő állás van úgy tudom. Tehát a rengeteg ártatlan civilek által lakott Moszkva, Szentpétervár, Szocsi, Kazany, Novoszibirszk, Vlagyivosztok, Nyizsnyij Novgorod városokat stb. nem szabad, különben…
jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

"Tehát a rengeteg ártatlan civilek által lakott Moszkva, Szentpétervár, Szocsi, Kazany, Novoszibirszk, Vlagyivosztok, Nyizsnyij Novgorod városokat stb. nem szabad, különben…"


Most még. Csak várj már egy kicsit!

jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 47. ***** válasza:
80%

#2 nem legyintett rá. Úgy vette, hogy akkor rendben van az is, hogy ők meg nagy hatótávolságú fegyvereket adnak amerika ellenségeinek.


„Gondolkodunk azon, hogy ha valaki lehetségesnek tartja, hogy ilyen fegyvereket szállítson egy háborús övezetbe, hogy csapást mérjenek a területünkre és gondot okozzanak nekünk, akkor miért ne lenne jogunk ugyanilyen kategóriájú fegyvereinket szállítani a világ azon régióiba, ahol csapásokat mérnek azoknak az országoknak az érzékeny létesítményeire, amelyek ezt teszik Oroszország ellen” – mondta Putyin a médiával folytatott megbeszélésen.

jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

én már arról is hallottam hogy "igen, de nem pont úgyvanaz"

kicsit kavarás volt a hírek között mert már lehozták a hírt gondolom hogy kattintásvadászatot csináljanak, aztán pontosítottak és jól meg lett kavarva a trutyi. azt hiszem arról is szó volt hogy nem tudni a nyugat mit ért orosz terület alatt, amit elannektáltak, vagy ami háború előtt is orosz volt.

jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MDaniel98 ***** válasza:
69%
Igen. Ahhoz képest, hogy nagyon nem akarták ezt eredetileg, szépen meghajoltak.
jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
A labas feju Dark Veder
jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!