Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A globalizmusért rajongókat...

A globalizmusért rajongókat nem zavarja, a globalista világelit a demokrácia, emberi jogok és jogállamiság arany babérkoszorúval szegélyezett országútjának végén egy soha nem látott totális diktatúrát kíván kiépíteni?

Figyelt kérdés

Mert hát valljuk be a világkormány nem jelenthet mást és nem is nagyon titkolják ezt ma már.


Mert azt senki sem gondolhatja komolyan, hogy majd az amerikai elit szervezésében, a Föld népe megválasztja a világparlamentet (aminek a 80%-a nem "nyugati" lesz) és ez a parlament felállít majd egy kormányt aminek "keleti" ill. afrikai többsége lesz.


jún. 12. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem érdekel milyen homéroszi jelzőkkel tarkítod, akkor sem lesz diktatúra. Ne csépeljük el ezt a szót, amikor vannak valódi diktatúrák.
jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Én bevallom, hogy bakérkoszorúval sem zavar. Az viszont, igen, ami otthon történik a jogállammal. Pontosabban, hogy nincs jogállam, az zavar.
jún. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1


Mert szerinted mi lehet még a világkormány?

Nem látsz tovább az orrodnál, mert homokban van a fejed!

jún. 12. 07:25
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Egy antiglobalista nemzetállamban is lehet kőkemény diktatúra.
jún. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Magyarország pl antiglobalista és egypártrendszer van.
jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

#3: tanulj meg érvelni.


Az nem érv, hogy "nekem van igazam, amíg nem bozonyítod az állításom ellenkezőjét", "nelem van igazam, mert nem tudom elképzelni, hogy máshogy legyen" vagy "nekem van igazam, mert Te hülye vagy".

jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Mert tájékozódás helyett csak a propagandát fogyasztják, így egy álomvilágban élnek.
jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Jaja a covid világ diktatúra sem létezett nekik mert az hitték a f*z túloldalán viltak, de nem!


Majd a következő "vírusnál"? megtudják!


Kinai minta jön aki nem engedelmeskedik az nem utazhat nem vásárolhat "virus" után sem és lesz covid igazolvány!

jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cyberpunk világot szeretnék
jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
2: azért fogadni mernék hogy netes keresés nélkül nem tudnád megfogalmazni a jogállamiság fogalmát, csak a médiából szajkózod ezt.
jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!