Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Na, pontosan így járnánk mi is??

Na, pontosan így járnánk mi is??

Figyelt kérdés

[link]


Azért nem kicsit gáz szerintem, hogy azok papolnak jogállamiságról, akik valójában lábbal tiporják...és hát a tipikus EU kettős mérce...



jún. 4. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Ha kiakartok lépni, én támogatlak titeket.

Egyébként a legyel "jogállamiás" esetében, tessék megnézni, hogy mennyit javult a kormányváltás óta a lengyel zloty és mennyivel jobb gazdasági adatok lettek fél év alatt, mint a nemzetiős PIS alatt -akik egyébként ugyanúgy támogatják Ukrajnát, mint mi nem-.

De, ha nem tetszik, tessék belőle kilépni a folyamatos sirás helyett.

jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
1: A magyar gazdasági adatok is jobbak lettek az elmúlt fél évben, ez inkább nemzetközi trend. Kritizálni meg nem csak annak szabad, aki már ki is akar lépni. Ez még nem a Szovjetunió. Vagy már az?
jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1# ki beszélt itt kilépésről??

Te olvastál itt, vagy a cikkben ilyet?...

Na szóval, akkor a TE kedvedért, szerinted nem problémás, hogy a lengyel államfő szerint a jogállamisági eljárás egy zsarolás, egy színjáték, és hogy amint azoknak tetsző kormány alakul, azonnal be is fejezik???

Erről ertekezz!!

jún. 4. 14:31
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

2. nem a magyar gazdasági adatok, a legjobb esetben is stagnálnak, továbbra is az EU legszegényebb országa vagyunk, akiket már Románia is megelőzött.

A kritizálással kapcsolatban, szerény véleményem szerint, túl vagyunk azon a ponton, ami az egészséges kritizálást jelenti. Magyarországnak elemi problémái vannak az Európai Únióval, olyan alapkoncepcionális gondok, amik túl mennek a kritikán. Én nem szeretném, hogy egy olyan ország az EU tagja maradjon, ami az alapokkal nem ért egyet. Lengyelország tudott ezen változtatni, mi nem is akarunk.

jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

3, én, én beszélek itt kilépésről. ÉN, Én, én.

Lépjetek ki, ha nem tetszenek a feltételek, senki sem kényszeriti az országot, hogy kötelező jelleggel tagnak kell maradnia.

jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

4: Hatalmas tévedés:


Meglepte az elemzőket a friss GDP-adat

Szinte kivétel nélkül alacsonyabb növekedést vártak az év elején a hazai elemzők


Előrejelzésünk szerint a gazdaság teljesítménye az idei év egészében 2,8 százalékkal növekedhet


[link]

jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

6, hatalmasat tévedtem, 2,8%-os hatalmas tévedésem van, aláirom, hogy igazad van.


Lépjetek ki kérlek.

jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
És ezt miből szűrted le kérdező? Abból, hogy egy bukott államfő miket mond?
jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Az eu egy béna kacsa.
jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

"Ha kiakartok lépni, én támogatlak titeket."

hát igen amikor értelmezni nem tudsz, de arra van eszed hogy okoskodj és beszólj. ostoba :D


így járnánk mi is, a pofa nem tetszik nekik.


orbánék kormányzása előtt nem igazán jelentkeztek az olyan oldalak, szervezetek akik mindig bírálták volna magyarországot hogy utolsók vagyunk a bérekben, milyen a gazdasági helyzet, stb.

akkor szimpi kormány volt és minden szép és jó.


most lengyelország a bizonyíték arra hogy kétszínűek az euban.


az eu olyan mint a munkahely, ha nem vagy szimpi a főnöknek teperhetsz te, akkor is egy sz*r vagy a szemében. ha szimpi vagy akkor jókutya vagy akkor is ha lófszt se csinálsz.

ha visszapofázol megkapod a magadét, ha bólogatsz akkor ügyes okos vagy.

ennyi.

jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!