Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Na, pontosan így járnánk mi is??

Na, pontosan így járnánk mi is??

Figyelt kérdés

[link]


Azért nem kicsit gáz szerintem, hogy azok papolnak jogállamiságról, akik valójában lábbal tiporják...és hát a tipikus EU kettős mérce...



jún. 4. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%

"Lépjetek ki kérlek."


Azért érdekesen értelmezitek a szólásszabit és esélyegyenlőséget, ami kb. addig tart ameddig mindenki azt fújja amit az elvtársaid elvárnak. Soha nem lesz az eu tényező a világpolitikában és egységes, max. röhej tárgya a Wérebekkel, Van Még Dér Lejjebbekkel és hasonszőrűekkel az élén, ráadásul ezen az sem változtat, hogy a fidesz hitvány. (Ami igaz is.)

jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Az EU nekem tökéletesen megfelel, úgy, ahogy van, ti nem akarjátok ezt, nem én!
jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Tudjuk, ha a szádba szarnának neked az is megfelelne.
jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Nektek van TEKetek és Pegazusotok hozzá, meg ÁVH-tok, nyilván mindent tudtok rólam.
jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 MDaniel98 ***** válasza:
Ja, az vicc, hogy egyből megszűnt minden probléma a PiS leváltásával, alig 3 hónap alatt. Azért azt nehezen hiszem el, hogy egy politikai változás ilyen hamar eredményre vezetne 10 évnyi PiS-es "rémuralom" után.
jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!