Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a céljuk a zsidóknak?

Mi a céljuk a zsidóknak?

Figyelt kérdés

Manapság a világot pénzügyileg tartják sok helyen a markukban nem mindenhol ahol viszont nem azt a helyet támadják (Afganisztán) vagy próbálják beolvasztani sajátos pénzuralmú szociálliberális (állítólag)demokratikus (lásd Magyarország) rendszerükbe. A fiatalság beolvasztására pedig az ugyebár nagyon jól bevált média agytompító hatását használják fegyverként.

De mi a céljuk ezzel? II. világháború ? világuralom ? esetleg valami más?


2010. okt. 24. 22:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
46%
Ja és kérdező, örülj neki, hogy gyereknek néztünk, mertha felnőtt vagy és még mindig ilyen hülyeségekben hiszel az sokkal gázabb!
2010. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
9%

"Sz*rok rátok! ez volt az utolsó ,hogy politikai kérdést tettem fel.(bár zsidókról még nem tettem fe kérdést) "

K*rvára nem fogsz hiányozni!

Ja és érdekes, hogy most csak egy-két NS tévedt be ide! :D

Máskor már sz@rrá lepontozták volna az izraelit és mindenkit aki nem NS! XD

2010. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

ma 14:06


A zsidó gyűlölőknek mi közük van az NS-ekhez????


Aki gyűlöli a zsidókat az már NS, felháborító! Ez csak az ésszerű gondolkodás alapelved. Fogadjunk, hogy ezért én is antiszemita leszek a szemedben ugye?

2010. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésre csak egy mondás: "Ismerd meg az ellenséged!"


Tanulmányozgassd a vallásuk és nézz utána, hogy milyen rangokat foglalnak el manapság a politikában és a gazdaságban, meg fogod kapni a választ.

2010. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
74%

"Az izraeli vagyok


Az en celom befejezni a postdoctoratot.

A hugom celja, hogy a hazukhoz egy teraszt szeretne csinaltatni, lehetoleg olyan aron, amit ki is tudnak fizetni. Van ket fia (egyik 3 eves, a msik 2 honapos) es szeretne, hogy mire felnonek, ne kelljen katonanak bevonulniok, valamint szeretne, hogy sem a ferjenek sem nekem ne kelljen tartalekoskent haboruba mennunk.

Edesapam szeretne befejezni annak a gyogyszernek a kifejleszteset, amin dolgozik (a leukemia egy fajtajanak a gyogyitasa).

Edesanyam azt szeretne, ha nem kene aggodnia ertunk a haboruk soran, magyarul, hogy Izrael vegre kimaradhasson a kulonbozo fegyveres csatarozasokbol.


Az izraeli kormany celja, hogy zsido es nem zsido polgarainak bekes es minosegi mindennapokat biztosithasson. Kulonben nem valasztanak meg oket."


Feltételezem Izrael éppen ezért gyilkolja a palesztínokat egy törvénytelenül kapott országban mindenféle jog nélkül.


A srác nem a családod céljaira volt kiváncsi, hanem a zsidóság, mint vallási és politikai mozgalom céljaira.


Bár ha minden zsidót csak ilyen célok vezérélnének, mint téged és a családod, akkor semmi baj nem lenne az égvilágon, hidd el nekem.


Mindannyian tudjuk, hogy van amit köszönhetünk a zsidóknak, ám ennek fényében is bosszant az a dolog, hogy a felsőbb szférákban mindig ott vannak, és a sajátjaik jutassák előtérbe. Persze, trmészetes, hogy a testvérét segíti az ember és nem a szomszédot, de ezt ne itt, a mi hazánkban tegyék. Innen takarodjanak el, vagy illeszkedjenek be a társadalomba, de előjogokról ideje lenne megfeledkezni. Bár sajnos, mint mondtam is, mindenhol ott vannak a felsőbb körökben. Épp ezért máshogy nem lehet őket eltakarítani, remélem lassan elkezdődik a vérontás, hogy a gyerekeink kilátások között nőhessenek fel.

2010. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Bár tegnap este fáradt voltam és természetesen egy ilyen kérdés magában hordozza az ellentmondás fogalmát ,úgy vettem észre ,hogy azért vannak olyanok akik nem obstruktívan a kérdéssel szemben valami másról beszélnek akadályozva az információ áramlását ,hanem a kérdésre válaszolt. Külön köszönöm a szemita válaszolóknak ,akik nem kis führerként néztek rám ,hanem komolyan megválaszolták a kérdésemet.

2010. okt. 25. 19:04
 27/32 anonim ***** válasza:

A zsidók is emberek, nincsenek külön génjeik, amik révén zsarnok tulajdonságra tesznek szert. A zsidók csak kis része van valódi hatalmi pozícióban, az igaz, hogy az arányuk nagyobb, mint másoknak, de aki kicsit is olvas történelmet, tudja, ennek oka van(Persze tudom, ezt is meghamisították a zsidók). Ha megnézzük azt, hány vagyonos, vagy hatalommal rendelkező ember nem zsidó, akkor azoknak a száma sokszorosa a zsidóéknál, és láthatjuk azt is, ezeknek az embereknek mekkora hányada erkölcstelen, romlott, akik kihasználják a pozíciójukat. Mire is szeretnék kilyukadni? Arra, hogy ugyanúgy, sőt jóval többen vannak nem zsidó bankárok, üzletemberek, ők mégsem vannak annyira a középpontba, csak a zsidók követnek el rossz dolgokat. Ha van zsidó ismerősöd, akkor kérdezd meg, hogy mennyire nevelik őket arra, hogy másokon gázoljanak át. Most nézd a nem zsidó ismerőseidet, őket hogyan nevelik? Gyanítom néhány eltéréssel ugyanazt a képet kapod, de mindkettőnél megtalálhatod a rossz tulajdonságokat. Ezeket hívjuk általánosságban rossz tulajdonságnak, avagy "emberi" tulajdonságoknak. Ezek a hierarchia felső fokain ugyanúgy fokozódnak, tehát a zsidóknál nem jelenik meg törvényszerűen, a nem zsidók pedig nem lesznek szentek.


Ezek után kérdezem. Valóban mindent a zsidók követnek el? A nem zsidók szentek, jó erkölcsűek, fedhetetlenek?

Egyébként az is érdekes, hogy az emberek csak akkor zsidóznak, ha vagy romlik az életkörülményük, vagy egy általuk nem elégelt életkörülményen stagnál. Ha valaki dolgozik, és gazdagodik, az nem zsidózik. Mellesleg olyankor, mikor a zsidók csak a pusztán legeltették a birkáikat, akkor a világon minden szép, jó volt, semmi éhezés, semmi kilátástalanság?(Például Róma)

2010. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
41%
Akkor is büdös zsidók!muahaha
2010. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor én elmondom hogy mi a céljuk!A céljuk az hogy az emberekből kiőljék az érzéseket és a hovatartozást,és hogy egybe olvadjon az egész világ és mindenkit csak a pénz motiváljon és uraljon,meg hogy az emberek befolyásolhatóak legyenek,lásd média és még sorolhatnán az agybutitó marhaságokat!Csupán ennyi,aki meg ezt nem veszi észre az már alapban egy idiota agyhalott barom!Röviden ennyi!
2010. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Ez a keresztény társadalmat álmából felrázó dokumentumfilm hiteles zsidó források alapján


bizonyítja, hogy létezik egy tendencia, amely a 'kiválasztott népet' hazánk és az egész


világ urává törekszik tenni. A kamera által a néző eljut a titkolt zsidó iratokhoz, amelyek


állatoknak tekintik a nem-zsidókat és esküvel fogadják a felettük való uralmat.


Ted Pike - Másik Izrael


1 http://www.youtube.com/watch?v=c2sk7Kxrgjw

2 http://www.youtube.com/watch?v=CVXZxkd2la8&feature=related


3 http://www.youtube.com/watch?v=FLzA6sxneyI&feature=related

4 http://www.youtube.com/watch?v=GLlICqWV0yw&feature=related

5 http://www.youtube.com/watch?v=B3g1GRr_AZ4&feature=related

6 http://www.youtube.com/watch?v=TPIFokwsikI&feature=related

7 http://www.youtube.com/watch?v=q81Ai1eRv24&feature=related

2010. nov. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!