Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a céljuk a zsidóknak?

Mi a céljuk a zsidóknak?

Figyelt kérdés

Manapság a világot pénzügyileg tartják sok helyen a markukban nem mindenhol ahol viszont nem azt a helyet támadják (Afganisztán) vagy próbálják beolvasztani sajátos pénzuralmú szociálliberális (állítólag)demokratikus (lásd Magyarország) rendszerükbe. A fiatalság beolvasztására pedig az ugyebár nagyon jól bevált média agytompító hatását használják fegyverként.

De mi a céljuk ezzel? II. világháború ? világuralom ? esetleg valami más?


2010. okt. 24. 22:13
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Úgy látom itt mindenki valamiféle csodálatos erővel rendelkezik mert megállapítjátok hogy miféle eszméket éltetek de még azt is ,hogy mennyi háttér van az általam ismert szakszavakban is...

Gratulálok beleestetek a felületesség olcsó csapdájába. A politika úgy megoszt titeket ahogy nem kellene. HA nem csak arra figyeltetek volna ,hogy elírtam egy II-ast akkor talán a KÉRDÉSRE is lehetett volna válaszolni.

Sejtettem hogy a válaszok 3/4 nem lesz hasznos hátha valaki leszűr valami okosságot..

De tudjátok mit?

Sz*rok rátok! ez volt az utolsó ,hogy politikai kérdést tettem fel.(bár zsidókról még nem tettem fe kérdést)

A ti agyatok meg robbanjon fel a qrva sok tudástól ami benne van!

2010. okt. 24. 23:27
 12/32 A kérdező kommentje:

23:18

ebben egyetértek : én különösebben a zsidó mágnás vezetőségre összpontosítottam a kérdést ,bár úgy gondoltam erre rá jönnek a géniusz válaszolók (bár tévedtem ez ügyben) Hiszen itt él mondjuk Magyarországon 170 000 zsidó ezek közül kb 2000 akik nagytőkével vagy jelentős pénzzel rendelkezik

2010. okt. 24. 23:37
 13/32 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a zsidók II. világháborút szeretnének
2010. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
39%

A sok turbófiloszemita megint lejáratta magát...


Nem értem egyeseknek miért jó ez, hogy a zsidókat védik? Netán ők maguk is zsidók? Nem véletlenül gyűlölték őket mindenhol még most is mindenki gyűlölik őket de szerencsére mára a nagy génkavalkádnak néhány értelmesebb példány is elő tudott kerülni.


A kérdésre válaszolva: már szerintem elérték a céljukat most már csak a jelenlegi állapotokat akarják tartani. Ne mis hinném, hogy esély lenne valaha letaszítani őket meg kell békélni velük de az alapvető normákat azért elvárnám tőlük.

2010. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
47%

MOstanában nagyon elterjedt a webnáci szó. Gratulálok a sok liberálisnak, hogy már ilyen szó is van. Persze, itt mindenki gonosz, náci ellenség. Ti paranoiás betegek vagytok.

Ráadásul nem hagyjátok gondolkodni az embert.

Tűnjetek el!

Amúgy meg ti meg fogtok dögleni, mert az imádott cigányaitok irtanak ki titeket.

2010. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

00:00

valóban tűrhetetlen ez az obstruktív magatartás ,de ez általános ezen az átkozott oldalon sajnos, pláne ha politikáról van szó.

2010. okt. 25. 00:06
 17/32 anonim ***** válasza:
64%

Még te mondod azt, hogy mi vagyunk obstruktívak, kishitler?


Ha nem vennéd észre a politika témakörben feltett kérdések 90%-át teleflame-elitek a nyilas propagandátokkal, lepontozzátok a tök normális hangvételű, ésszerű válaszokat, csak mert nincs bennük irracionális arab, orosz, kommunista és náci imádat. Sőt szerintem ti vagytok az okai annak, hogy a családi kapcsolatok témakörben leordítanak minden gyereket aki fellázadt az elnyomó szülei ellen, hogy az ezoterika témakörben bevágnak valami hülye okoskodást egy ezoterikus kérdésre, hogy a vallás témakörben a középkori kereszténységet éltetik, és hogy a szexualitás témakörben mindent leüvöltenek ami nem heteroszexuális szex misszionáris pózban.

2010. okt. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 doboszoli ***** válasza:
24%

Kispajtás, tedd le a vodkás üveget, menj aludni!

Mellélőttél, kész.

Ordenáré viselkedéseddel senkit nem bosszantasz fel, csak magadat minősíted. Ne erőlködj!

2010. okt. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
38%

"Sejtettem hogy a válaszok 3/4 nem lesz hasznos hátha valaki leszűr valami okosságot.. "

Mert nem azt mondják amit hallani akarsz.

És ez jó. Ha valaki nem ért egyet a zsidó gyűlölőkkel akkor az máris zsidó.


"bár zsidókról még nem tettem fe kérdést"

Mi a céljuk a zsidóknak?

(egy kicsi ellentmondás)


És igen tényleg azok szidnak, gyűlölnek másokat akiknek szar. Mást kell hibáztatni az életükért. Ez a jó magyar felfogás.

2010. okt. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
69%

Az izraeli vagyok


Az en celom befejezni a postdoctoratot.

A hugom celja, hogy a hazukhoz egy teraszt szeretne csinaltatni, lehetoleg olyan aron, amit ki is tudnak fizetni. Van ket fia (egyik 3 eves, a msik 2 honapos) es szeretne, hogy mire felnonek, ne kelljen katonanak bevonulniok, valamint szeretne, hogy sem a ferjenek sem nekem ne kelljen tartalekoskent haboruba mennunk.

Edesapam szeretne befejezni annak a gyogyszernek a kifejleszteset, amin dolgozik (a leukemia egy fajtajanak a gyogyitasa).

Edesanyam azt szeretne, ha nem kene aggodnia ertunk a haboruk soran, magyarul, hogy Izrael vegre kimaradhasson a kulonbozo fegyveres csatarozasokbol.


Az izraeli kormany celja, hogy zsido es nem zsido polgarainak bekes es minosegi mindennapokat biztosithasson. Kulonben nem valasztanak meg oket.

2010. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!