Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU csak azért vonja vissza...

Az EU csak azért vonja vissza a 7-es cikkelyes eljárást Lengyelországgal szemben, mert libsi kormány lett a lengyeleknél?

febr. 21. 14:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy keresek rajta, hogy nem forintban kapom a fizetésem az egyre romló árfolyamok miatt többet ér az EUR.
febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

értem.

igen, a főnökeink is euróban kapják a fizetésüket és jól járnak, de az operátorok stb meg forintban. ők jól járnak, mi már nem annyira.

azaz a felsőbb vezetők, politikusok védve vannak, akik ez alatt vannak meg le vannak sz*rva.

bár mivel te az előbbi kategóriába vagy megértem hogy neked ez jó, de az "egyszer fent, egyszer lent" bármikor történhet a politikában és mehetsz a levesbe :D na akkor meg majd biztos hogy elkezded köpködni a rendszert ha a saját bőrödön érzed meg! amíg más bőre érzi az nem baj, ha a tied akkor más a vélemény, ismerjük az ilyet :D


ennyi erőből felesleges vitázni ezen mert van akinek előnyös az pártolni fogja, akinek nem előnyös meg szidni fogja, ennyi.

febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=NpIeadcOuFM


Özönlenek az uniós pénzek Donald Tusk kormányához: az EU 137 milliárd eurót szabadít fel


Na most hogy libsi kormányuk lett a lengyeleknek egyből mehet a pénz. Ááá véletlenül nincs itt semmiféle kettős mérce.

febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
53%

#23

Mi ebben a kettős mérce? A Tusk kormány teljesíti a jogállamisági feltételeket, Morawieckiék korábban meg beintettek az EU-nak és nem voltak hajlandóak rá. Kettős mérce akkor lenne ha Tuskék sem teljesítenék és ennek ellenére kapnák az uniós lóvét. Világos?

febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
42%
23, valahol kettős mérce van, valahol meg diktatúra, majd, ha Magyarország felszámolja a diktatúrát, akkor jönnek az EU-s pénzek, amig 0rbán marad, addig nem.
febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

24: kinél mit jelent a kettős mérce?

ez olyan mint az usa esetében nem agresszióról beszélünk hanem demokrácia exportról, ha ugyanezt csinálja az orosz az csak és kizárólag agresszió.

a vezető hatalom mondja meg hogy az mi, amit szabad jupiternek nem szabad a kisökörnek politika van.

hogy is volt a franciáknál a nyugdíjkorhatár-emelés? macron megkerülte a parlamentet hogy megszavaztassa? ilyenkor hol is volt a jogállamiság?

bezzeg nálunk történne ilyen már menne az aggódás az ep-től.


a befagyasztásról meg annyit hogy eddig jogállamiság volt a kifogás, majd később meg az lmbtq és a migrisimizés hiánya.

ursula legalább tartson már ki a kifogásai mellett mert ez hogy hetek hónapok múlva másra fogja a források befagyasztását, teljesen hiteltelenné teszi.

febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
26, nálam azt jelenti a kettős mérce, hogy van olyan pedofil bűncselekményben érintett személy, aki politikai okokból kegyelmet kap, még van, aki nem. Nekem ezt jelenti többek közt a kettős mérce.
febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
külpol kategória, a téma lengyelország te meg fideszezel. miért kell hülyének lenni? érveléshez alkalmatlan vagy.
febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
28, figyi, az a szitu, hogy a lengyel mellett, a fidesz ország az, aki nem kapott zsét, egyébként én nem fideszezek, én 0rbánozok, szerintem olyan, hogy fidesz, nem létezik.
febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

mindent megmagyaráztál, szellemileg romhalmaz vagy :D nem tudsz érdemben válaszolni és maradt az orbán kártya.

miért írod nullával az orbánt, valami konteós félelem ez?

febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!