Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU csak azért vonja vissza...

Az EU csak azért vonja vissza a 7-es cikkelyes eljárást Lengyelországgal szemben, mert libsi kormány lett a lengyeleknél?

febr. 21. 14:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

10# így van... teljesen egyetértek!

A balliberális oldal azt hiszi, hogy mi jobboldali szavazók kilépni akarunk az EU ból...

Nagy baromság ez is.

Nem kilépni akarunk, hanem megváltoztatni az EU politikáját, mert az egy nagy rakás sz@r

febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
23%

10, nem értem, hogy ez miért probléma. Az EU érdeke ez, mi nem vagyunk az EU érdeke és a magyar kormánynak sem az EU az érdeke. Ha nem tetszik, a hegemónia, tessék szépen kilépni.

14 év alatt nem jutott el a magyar oda, hogy elfoglalja Brüsszelt és idén sem látszik, hogy ennek bármennyi esélye is lenne a választásokon, igy ideje lenne átgondolni ezeknek a magyaroknak, hogy akarnak-e egy olyan közösség tagjai maradni, akik gyökeresen más értékeket képviselnek, mint ezek a magyarok. Részemről nem szeretném, ha ezek a magyarok az én életembe továbbra is beleszóljanak és vétózzanak.

febr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
29%
Mi a gond pajtikák? A tavaly őszi lengyel parlamenti választások tétje pontosan az EU-hoz való viszony volt, kicsit mint egy népszavazás. Senki nem csinált belőle titkot hogy mi az álláspontja, sem Tusk, sem Kaczynski, az előbbi azt ígérte hogy helyreállítja az együttmüködést az EU-val és a független igazságszolgáltatást, Kaczynski meg végig prüsszelezett és csörtette a kardot. A lengyelek nagyon is tisztában voltak vele hogy mire szavaznak, úgyhogy most az ő örömük/bánatuk hogy a miniszterelnökük Brüsszel "bábja", mi meg boldogok lehetünk hogy Putyin bábja a legfőbb vezetőnk :D
febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
44%
12: libtard felfogás. csak a hisztizés amit tudtok.
febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

14, nem, én szeretem az EU-t, köszönöm, de én elvagyok az elveivel és a közösséggel, nem én hisztizek, hogy igy büdös Brüsszel, meg úgy büdös Brüsszel, nekem megfelel Brüsszel.

Tessék végre kilépni, ha ennyire rossz nektek, én maradok, de remélem, hogy nem veletek!

febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

15: jajj mire jó ez az álszentkedés? te troll :D

meg tudnál nevezni eu-s elveket internetes keresés nélkül? meg anélkül hogy rávágnál valami? mert tuti nem

de kb azt se tudnád megmondani hogy miért felel meg.

mellesleg az állam dönti el hogy kilép-e vagy nem, nem az emberek.

febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

16, internetes keresés nélkül irom:

szabad határok, szabad munkavállalás, roamingmentesség, közös fizetőeszköz -a kontinens nagy részén-, ma az EU-nak köszönhetően meg tudom azt csinálni, hogy A országban élek, de B országba dolgozok és ülhetek a fenekemen. Az EU-s biztositásoknak köszönhetően tudtam anyámnak orvosi kezelést intézni, mert otthon nem volt, úgy van magyar forint folyószámlám, hogy végre nem kell az OTP hozzá, hanem elég egy Wise vagy Revolute account, úgy tudok befektetni, akármelyik országba, ahogy csak akarok.

És keresés nélkül irtam, hogy ezek csak azok a dolgok, amikben én érintett vagyok és ezt még tudnám sorolni. Ez az én életem, jah és a feleségemet kihagytam, aki szintén nem magyar állampolgár és az EU miatt, gyakorlatilag 2 regisztráció után, 2 országban is házasoknak minősülünk.

febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
akkor az lmbtq elvek és migrisimizés már nem az elveid?
febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

18, ezek nem elvek, amiket leirtam, ezek azok az ELŐNYÖK amik az én életemben okozott az Európai Únió.

Liberálisként vallom a szabad emberi jogokat, liberálisként igen.

febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

neked milyen előny a közös fizetőeszköz amikor magyaroszágon forint van?

hogy lett neked ebből előnyöd?

febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!