Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarországon hatalmon lévő...

Magyarországon hatalmon lévő antipatikus vezető okozhatja azt, hogy magyarokat nem szeretik általában a világban? Miért vetítik rá a magyarokra a politikai vezetők baklövéseit, jellemhibáit stb.?

Figyelt kérdés
Egy munkára adtam ajánlatot külföldi cégnek, rengeteget dolgoztam vele, hogy jó legyen. Mint kiderült elég előnyös ajánlat volt. De mégsem mi kaptuk. Folyosói pletykák alapján azért mert magyarok vagyunk tehát hogy rühelli a magyarokat a cégtulajdonos a fennálló politikai féldiktatúra miatt. De ehhez nekem mi közöm? Nem a kormánypárt adta az ajánlatot...

jan. 10. 14:20
 1/10 PMC Wagner ***** válasza:
100%
Van ilyen. A külföldön élő oroszokat is megbélyegzik minden szarral amihez semmi közük
jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha ez igaz, a szóban forgó külföldi cég csúnyán leszerepelt a kulturális rasszizmus, az előítéletes gondolkodás és az egyenlő esélyek biztosításának szempontjából. Úgy is lehet mondani, hogy az adott cég vezetősége antipatkus, jellemhibákkal rendelkező, baklövéseket elkövető és féldiktatórikus.
jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Okozhatja, az átlagember nem okos, és nem tud különbséget tenni a kettő között. Azt hiszi, hogy a magyarok ilyenek, mint Orbán, nem tudja, hogy a baloldal még rosszabb, ezért szavaznak Orbánra, és azt sem, hogy Orbán nem is magyar, ahogy a politikai elit többsége sem. Ahogy azt sem, hogy itt nem diktatúra vagy ilyesmi van. Ha ezt hallja a tévében, akkor elhiszi. Még azt is elhiszik már 100 éve, hogy mi elnyomtuk a kisebbségeket régen, sőt még a magyarok jelentős része is, pedig az egész csak propaganda, de máig kitart. Azt hiszik, hogy mi utáljuk a kisebbségeket, stb., pedig az egész nemzet kisebbségekből áll pont, ez egy olvasztótégely, számtalan bevándorolt néppel. A magyarokat folyamatosan ilyen hazugságok miatt utálják, gőzük sincs, hogy igazából milyenek vagyunk, aztán meglepődnek, ha idejönnek, hogy nem támadta meg őket a kuklux klán.

Sokan soviniszták is a térségben, és utálják a magyarokat, főleg a primitívebb országok. Az orbáni imázs miatt gazdaságilag, jogilag sem tűnik stabilnak az ország.

jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Okozhatja. Én is fennen hirdetem, hogy nem szimpatizálok a kormánypárttal és rühellem Orbánt, pontosan ezért, hogy ne azonsítsanak velük.


Iszonyú kínos lett magyarnak lenni, veszem is fel az osztrák állampolgárságot, amint lehetőségem lesz rá. Akkor is jól fog jönni, amikor majd kib.sznak minket az EU-ból. Majd integetek a partról a süllyedő hajónak.

jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, sokan vannak akik nem tudnak gondolkozni - megszavazzák.

Talán ezért általánosítanak... A csüngőhasú nem felült a trónra, oda szavazták. Ha az ember körülnéz, egyszerűen nem érti: mi kell még, hogy felébredjenek az emberek.

jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
5, Gyurcsánynál, Donáthnál, Karácsonynál, az államcsődnél azért egy fokkal jobb Orbán, a Mi Hazánk meg mint tudjuk náci a többség számára (nem Izrael a náci, amely most épp földig bombázza Gázát és népirtást hajt végre, az a demokrácia, ők legalább nem antiszemiták), a baloldal számára különösen, ezért Orbán marad.
jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Gyurcsánynál, Donáthnál, Karácsonynál, az államcsődnél azért egy fokkal jobb Orbán"

1 Mivel jobb ?

2 Ennél nagyobb csődöt ők sem csináltak volna.

(a sok önző és elhibázott lépés vezetett ide ahol most tartunk)

jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdem én a szóban forgó cég vezetősége mennyiben különb Orbánnál, hogyha csak amiatt utasítottak el mert ugyanabból az országból vagy mint Orbán?
jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

7, Gyurcsányék mondjuk 99%, hogy rosszabbak lennének, ezt már megtapasztaltuk. Biztos, hogy rosszabb lenne mondjuk egy román pártokat támogató párt, vagy egy liberális párt, vagy egy kommunista párt, még kevésbé lenne tekintettel a hazára. Most magas az államadósság nagyon, a baloldali eladósítás ütemében most nem 80% lenne, hanem mondjuk 125%.

Ezt figyelembe kéne venni. Rossz Orbán, igen, de nem azért szavaznak rá, mert szeretik, hanem mert az alternatíva még rosszabb lenne. Ezt nyilván a külföldiek nem tudják, nem is tudnak semmit az egészről (sőt a magyar balosok sem tudják). Az MH vagy bármelyik normálisabbnak tűnő párt meg náci vagy úgysem nyerne, úgyhogy nem szavaznak rá.

jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9. Én ezt csak fanatikus fidesz hívőktől hallottam azzal mentegetve Orbán katasztrófa teljesítményét, hogy nincs más alternatíva. Dehogy nem! Rengeteg jobb élhetőbb választás van Magyarországon Orbán helyett.


Külpolitikában meg főleg, olyan aki nem a diktátorok felé gazsulál, hanem a demokratikus szövetséges erőket keresi szerte a világban.

Talán az ország jó híre és a magyarok megbecsülése is emelkedne legalább annyira mint Orbán előtti kormányok idején.

És nem utálnának embereket csak azért mert magyar!

jan. 10. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!