Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna miért nem kezd béketár...

Ukrajna miért nem kezd béketárgyalásokat a háború befejezése érdekében?

Figyelt kérdés
A területi engedmények kérdése sem szabadna hogy tabu legyen,mert a háborúnál nincsen rosszabb megoldás.

2023. dec. 12. 19:51
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

Nem baj.

Itt egyenlőre nem hemzsegnek a migránsok,ki lehet még este menni az utcára,és ha tehetséges vagy akkor olyan nyugati autót veszel magadnak,annyi extrával amilyet akarsz.

Úgy gondolom ez is valami, és sok helyen a világban ez csak egy álom.

Túl nagyok az igények talán ez is lehet a bibi a fiataloknál.

Már nem az a jó ami jelenleg nyugaton folyik a gyökértelen életvitel.(!)

Csak élni.

2023. dec. 13. 07:56
 42/53 anonim ***** válasza:
48%

Élvezd, ez a te országod, ez a te akaratod.

Csak ne hivjátok innentől ezt az országot demokráciának és jogállamnak, mert ez az ország, azzá vált, ami 89 előtt volt.

2023. dec. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

Nem az én akaratom,én ahhoz nagyon kicsi vagyok.Igazi ego vagyok látod.

Sokan így gondolkodnak nálunk "Hála Istennek",csak 2,5-3 milliónyian vagyunk,és ez azért még mindíg jobb mint sok nyugati fővárosban lenni ahol nem tudod hogy az utcán ténfergő népek alapján éppen "Afrikában vagy hol a jó fenében lehetsz".Ez lenne a nyugati álom.

2023. dec. 13. 08:26
 44/53 anonim ***** válasza:
47%

Pedig a te országoddá tettétek Magyarországot.

Ugyanolyanná, mint ami Kádár alatt volt.


Csak nem értem, miért játszottuk el 2 évtizeden át a rendszerváltást.

2023. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

Akkor csak Trabantot vehettél, ma azt veszel magadnak amit akarsz.

Akkor nagyon pici jövedelmek voltak,adózás nélkül,de ma ha elég tehetséges vagy annyit keresel amennyit akarsz.

Szoboszlai is jól járt hogy most született,mert 23 évesen a Liverpoolban játszhat,nem úhgy mint a Nyilasiék,akik csak 30-32 éves koruktól igazolhattak külföldre akkoriban. Szegények,mennyi pénztől sikertől estek

igy el.

Ne mondja nekem senki hogy ez ugyanaz, ami a Kádár-rendszer volt,ahol az emberek egymás kezéből kapkodták ki a az utcai árusnál a Felszab-téren a banánt!

Akkor hiába voltál tehetséges, be voltál skatujázva,ha nem tetszett a rendszer akkor maradt a diszidálás.

Most jöhetsz-mehetsz ahova akarsz határok nélkül.Ez ugyanaz lenne?

2023. dec. 13. 08:43
 46/53 anonim ***** válasza:
42%

De, én azt mondom, hogy ami a Kádár rendszer volt, az az Orbán rendszer.

Én lehet, hogy senki vagyok, de, ami ma van, az ugyanaz, mint 89 előtt volt.

Visszaért az ország oda, ahonnan szabadulni akart.

Én ezt mondom és gratulálok hozzá.

2023. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

Én éltem,és 12 évet dolgoztam a Kádári világban, maholnap 65 leszek.

Ez nem ugyanaz,valami más ami akkor volt,de koránt sem tökéletes.

Akkor mindenkit nagyon érdekelt,ha valakinek más véleménye volt valamiről(főleg a hatóságokat),ma ez senkit nem érdekel,azt beszélsz amit akarsz,és annak szukrolsz akinek akarsz. Pici kis különbség.

2023. dec. 13. 08:54
 48/53 anonim ***** válasza:
0%

És én a tegnapi napot követően azt mondom, hogy véglegesen visszaértünk a Kádár korszakba -úgy, hogy én is éltem és tudom, milyen volt-.

Besúgó, egypártrendszer lett ebből az országból. Egyedüli különbség, hogy ma legaálisan -még- lehet elmenni innen és nem trüközve.

A népesség elfogy, a magyarság, még a külhoni területeken is apad, az ország állapota kontinensrekord rossz.

Visszaértünk a Kádár rendszerbe.

2023. dec. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

Én ezen nem vitatkozom,ez nem a Kádár rendszer.Köze nincs ahhoz.

Az nem tudom miért baj,hogy az állam bizonyos dolgokat szabályozni kíván,és nem engedi a teljes szabad energiapiaci árakat a lakosságra rászabadítani?

Tán ezért lenne ez a Kádár rendszer?

Majd megtudnánk,ha az energiapiaci cégek teljes haszon-árrését nekünk kéne kifizetni ezekből a hazai bérekből.

Igenis,ilyen bérrendszer mellett a lakosságot segíteni kell,de ez ettől

még nem a Kádár rendszer,ahol a termelési eszközök teljes egészében az állam tulajdonát képezték.Ez a lényeg,nem valami szubjektiv érzés a jelenlegi kormány ellenében.

Itt már minden magánkézben van,minden az utolsó céges autótól a ceruzáig.

2023. dec. 13. 09:13
 50/53 anonim ***** válasza:
42%
Miféle "béketárgyalások"? Előbb tűzszünetet kellene kötniük, de még attól is mocskosul messze vannak a felek, mert mindegyiknek van lőszere, fegyvere, az emberveszteségek meg senkit nem érdekelnek arrafelé.
2023. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!