Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael miért gyilkolja a WHO...

Izrael miért gyilkolja a WHO és ENSZ alkalmazottakat?

Figyelt kérdés
Most Izrael a WHO egyik munkatársa házát bombázta le amiben még meghalt a 6 hónapos csecsemője, férje és két testvére. Összesen pedig Izrael 108 ENSZ alkalmazottat ölt meg. Azt írják 67 ENSZ-létesítményt ért találat, ezek közül 17 közvetlen célpont volt. Izrael hogy képzeli ezt?

2023. nov. 22. 14:36
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

"Jó lenne tudni hogy paleszinok/muzulmánok voltak az ensz alkalmazottak vagy más nemzetiségűek ?"


Képes vagy azt is behazudni hogy az ENSZ alkalmazottak a Hamasznak dolgoztak? Nem Izrael az elmebeteg tömeggyilkos aki még az ENSZ épületeit is szétbombázza hanem biztos az ENSZ dolgozik a Hamsznak?

2023. nov. 23. 08:56
 32/39 Shai-Hulud ***** válasza:

@22, tegnap 16:25

"Hol a bizonyíték a kórház alatti Hamasz főhadiszállásról?"

[link]

2023. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Ez mitől bizonyíték? Bemutattak egy kis szobát ami akár lehet a kórház pincéje is. Ez mitől Hamasz főhadiszállás? :) Cionista hazugság.
2023. nov. 23. 09:18
 34/39 Shai-Hulud ***** válasza:
84%

@33

Igen, tudom, és a Holdra szállás sem történt meg, arról is csak hamisított felvételek vannak.

Valamint a gravitáció sem létezik, az egész csak a gonosz fizika tanárok kitalációja.

:-)

Teljesen mindegy, hogy te mit hiszel. Attól, hogy valamit nem akarsz elfogadni, az még létezik. Ezt hívják úgy, hogy a "tudatunktól függetlenül létező objektív valóság".

2023. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Mert azokat Soros pénzeli.
2023. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lettem lepontozva, mikor csak kérdeztem.... De, mivel érdekelnek a válaszok, felteszem újra, remélem senki nem vesz zokon!

"67 darab ENSZ létesítményt zsinórban eltalálni kissé túl nagy véletlen lenne és kissé nehéz bemagyarázni úgy, hogy járulékos veszteség lenne. Izrael egy igen fejlett katonaállam, ott a Vaskupola, precíz rakétarendszer, de a szomszédos városba nem tudnak célzott lövést leadni pár 10 km-re? 1969-ben a mai okostelefonoknak a tudásának töredékével képesek voltunk a Holdra eljutni majd onnan vissza, msot meg 2023-ban, amikor olyan szintű a technika amit a '70-es években elképzelni sem lehetett, most meg pár kilométerre hi-tech cuccokkal nem tudunk pontos lövést leadni? Ha meg ott volt a Hamasz bázisa az ENSZ épületek alatt-között-közelében-akárhol, akkor nem lett volna esetleg talán jobb ötlet szólni az ENSZ dolgozóknak, hogy ugyanmár... bombázni fogunk, tudjuk hogy ott vannak mellettetek a terroristák, jobb lenne, ha a következő pár órában Ti nem lennétek ott, mert bombázni fogunk.



Nem tudom hol történtek ezek a létesítmények elleni támadások, de ha igaz amit a Kérdező írt és a déli részen, ahová utasította Izrael a civileket, akkor azt a részt miért bombázza? Itt miért nem szór ki papírokat, meg hangosbemondón miért nem figyelmezteti az itteni civileket (( esetleg ENSZ dolgozókat )), hogy itt is bombázni fognak?"

2023. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
most*
2023. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
veszi* baszdki már.... Miért nincs még mindig szerkesztési lehetőség?
2023. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

"Nem tudom miért lettem lepontozva, mikor csak kérdeztem.... De, mivel érdekelnek a válaszok, felteszem újra, remélem senki nem vesz zokon!"


De zokon veszik amint látod. Sőt, ha továbbra is ilyen kérdéseket teszel fel, akkor hamarosan zsidógyűlőlőnek fognak nyilvánítani.

2023. nov. 23. 16:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!