Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 18. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
provokáló cikk, és te is provokálni akarsz
2010. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D:D:D Hát persze :D Biztos én vagyok a provokáló rasszista...
2010. okt. 18. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Megvan a véleményem a zsidókról most inkább az itteni válaszokat várom, hogy a gonoszrasszistamagyarozók mit írnak. Gondolok itt a 48%-os válaszolóra és a többi gyűlölködő állatra.
2010. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az izraeli vagyok


Ovadja rabbi heti magyarazataibol minden honapban van legalabb egy botrany. Egyszer elmagyarazza, hogy Peresz miert szamar (szo szeint, ugyanis hisz a lelekvandorlasban), masszor megjosolja Abu Mazen halalat, stb. En inkabb csak az utolso 4-5 olvasoi reakciot idezem:

למה בכלל מבזבזים סרט על כזה מפגר? אם לא הגוים בכלל לא היו יהודים. הצילו אותנו במלחמת העולם.

Miert pazarolnak egyaltalan filmet ilyen tokkelutottre? A gojok nelkul nem lennenek zsidok. Megmentettek minket a (masodik) vilaghaboruban.



היהודים הם עם סגולה, אבל הרב יוסף אינו מייצג אותם. הוא פשוט גזען.

A zsidok nemes nep, de Jozsef rabbi nem kepvisel bennunket. O egyszeruen rasszista.



אני מזועזעת.ובתור לא שמאלנית בכלל אני מרשה לעצמי לומר שזה פחות או יותר מה שהנאצים אמרו. (ולא על היהודים דווקא.)

Meg vagyok rendulve. Es mint aki egyaltalan nem baloldali, megengedem magamnak a kijelentest, hogy tobbe-kevesbbe ez az, amit a nacik mondtak (es nem pont a zsidokrol)



נראה לי שהאיש הזה לא יודעת בכלל איפה הוא ומה הוא אומר, הוא בקושי מצליח לדבר ונראה כמו צמח. חבל שנותנים לו במה, הוא מבייש את המדינה שלנו.

Ugy yunik nekem, hogy ez az ember egyaltalan nem tudja hol van, mit mond,

alig tud beszelni, ugy nez ki, mint egy noveny. Kar, hogy adnak neki podiumot, megszegyeniti a hazankat.


האוייב שמבפנים - מסוכן מהאויב הגלוי (אחמדיניג'אד)

A belso ellenseg –veszelyesebb a nyilt ellensegnel (Achmedinidzsad)

2010. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Délután volt már ez a kérdés, de mint látom törölték.
2010. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
De ha a jobbik szidja a zsidókat az nem ilyen felháborító?
2010. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Mért lenne felháborító? A zsidók nem szidják a Jobbikot?
2010. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!