Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ehhez? Európa...

Mit szóltok ehhez? Európa észhez tért?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 8. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Figyelemre méltó fejlemény, mert egyszerre jönnek hasonló hírek Olaszországból, Franciaországból, Dániából, de máshol is erőteljesen téma ez. Itt alapvetően egy kultúrharcról van szó. Finoman fogalmazva a bevándorlók életmódja erősen eltér a helyi kultúrától, és a helyiek ezt egyre kevésbé hajlandók eltűrni különösen, ha ez a más kultúra a helyiek zaklatásában, bűnöző életmódban nyilvánul meg. Ez tényleg nem fenntartható sehol, és úgy látszik, most törte át a probléma az ingerküszöböt. A választók egyre nagyobb mértékben szavaznak be mindenhol radikális pártokat, és ezek politikai tényezőkké válnak. Hogy ez észhez térés-e? Majd meglátjuk.
2010. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Ez a döntés embertelen. A bevándorlást kellene szigorítani,nem pedig az embereket hajléktalanná tenni! Ha nem lesz fedél a fejük felett ezeknek az embereknek,attól még nem fog megszűnni a bűnözés,sőt még nagyobb lesz. Még az is jobb megoldás,hogy hazatoloncolják őket!
2010. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel csak az a "baj" hogy ez sérti az EU egyik alapelvét: a szabad munkavállaláshoz és a szabad mozgáshoz / letelepedéshez való jogot...


Bár hozzáteszem remélem hozzánk is majd begyűrűzik a dolog és mindenki aki segélyből éli életét mehet amerre lát! Nem azért fizetek adót, hogy a sok ingyenélőnek jobb legyen mint nekem!


Bár jó hogy ezt nem MO kezdte el, mert akkor jöttek volna különféle egyezményekkel , bírósággal -szokás szerint. Most hogy Fr.o is benne van, nagyobb az esély hogy tudnak is tenni majd ellene! De remélem a sok napbarnított ember nem Mo-ot veszi majd célba!

2010. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván hazatoloncolás lesz a vége. Viszont ha nem dózerolják le, másnap visszamennek, és ott folytatják, ahol abbahagyták.
2010. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem az gond, hogy ezzel a radikalizmus erősödik. Mert én alapvetően EU párti vagyok, de muszlimok nélkül. Azzal viszont egyet értek, hogy inkább ki kellene őket toloncolni, de valamilyen módon kezelni kell a problémát, mert az integrálás nem működik. Az EU elvei pegig addig jók, amíg a másik fél, kultúra betartja, ha nem akkor pedig a saját szabályaik szerint kell velük bánni. Véleményem szerint az Európai szociális modell a baj, sehol a világon nem támogatják azt, ha valaki sza_ja a gyerekeket és nem dolgozik semmit. Én nem csodálkozok ezen. Sőt továbbmegyek szerintem ez az egész szociális Európa ötlet halálra van ítélve.
2010. okt. 8. 09:00
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

"De remélem a sok napbarnított ember nem Mo-ot veszi majd célba!"


Pedig sajnos ennek igen nagy az esélye, mert ez számukra maga a kánaán. Itt a pénz nekik munka nélkül is megterem és úgy tiszteljük őket mint az Istent.

2010. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Mert az ember a joszivere fizet ra mindig!


Ez igy van egy szemely eseteben, de igy van a nemzetek eseteben is.


Erdekes modon a muszlim nem fogadja be a masvallasu embereket, mint ott eloket, mivel mas a vallas es a kultura es a szokasok.

Az eu nem foglalkozott ezzel, mindenkit beengedett, holott felelotlenseg volt,es veszelyes a tarsadalmunkra.


Egyik muszlim orszag nem turne es nem engedne meg ezt, hogy a kereszteny ember letelepedjen kozejuk, csak akkor, amikor felvette az ottani vallast es koveti a szokasokat!


De az eu az okos, es mindent megenged, mint szep hazank!

2010. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

egyfelől Eu. népessége köztudottan csökken, tehát a szociális modellre szükség van, ha nem akarunk kipusztulni

másfelől pl. Franciao-ban épp elég legálisan ott élő fekete, muszlim van (a volt gyarmatokról), hogy az illegálisok kipakolása (ami helyes), nem sokat javítana a helyzeten. Egyszerűen ők szaporodnak, a szekularizált, multikulti, hedonista, fogyasztásra programozott európai meg nem

persze egyszerűbb a másikat okolni, mint nekünk megváltozni

Mo-ról meg egyszerűen nem lenne kit kipakolni, így aztán a nyugati példák itt semmit nem oldanának meg

2010. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:23

te valamiért még nem hallottál a Közel-Keleten élő jelentős keresztény kisebbségről...

2010. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 10:25

Szerintem a szociális Európa igenis zsákutca. Itthon a cigányok nem szaporodtak volna így el, ha nem kapnak támogatást gyerekgyártásra. Régebben is elszaporodtak volna, ha támogatják őket. És nem az a baj, hogy Európa népessége fogy, hanem hogy ők iszonyatosan szaporák. Nézd meg az USA-t 9 millió nkm-re jut 300 milliós népesség, míg az EU-ban 4,3 millió nkm-re jut 500 millió ember. Amúgy is bármelyik fejlett országban megfigyelhető ez a tendencia, mármint, hogy akik jól élnek azoknak nem kell annyi gyerek, tehát nem velünk van a baj. Afrikában is ez lenne, ha az anyaországuk fejlett lenne és otthon maradtak volna.


"...tehát a szociális modellre szükség van, ha nem akarunk kipusztulni."

Ezzel csak az a gond, hogy az őslakosokat támogathatod akármennyire akkor sem lesz annyira szapora. És a szociális modell mit old meg? Annyit, hogy Európa nem fog stagnálni, de milyen áron? Gyakorlatilag a népesség ki fog cserélődni muszlimokra! Ne érts félre tudom, hogy valamit lépni kell, de a szociális modell sem ösztönzi gyerekvállalásra az európaiakat.

2010. okt. 8. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!