Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért baj, ha Európában a...

Miért baj, ha Európában a jövőben a muszlimok, afrikaiak lesznek többsgébe? Miért tiltakoznak ennyire ellene a fideszesek?

Figyelt kérdés

Azért írtam, hogy Fieszesek, mert a jobboldaliak nem bevándorlásellenesek. Nyugaton is az EP-ben a jobboldai tömb támogatja a menedékkérők befogadását, mert emberi kötelességünk a gyengébbnek, az elesettnek segíteni. Ott háborúk vannak. A NATO lebombázta egész Szíriát. Afrikában törzsi háborúk járványok vannak. Az arabok is ölik egymást. Nagy a nyomorúság és kevés az élelem. Nekünk pedig sok van. Miért nem adunk, ha úgyis több van mint amennyire szükségünk van?


Van egy félelem a fideszesekben, hogy eluralják a kontinenst. De nem. Ott van a Gyrosos arab, a postás és közmunkás roma. Jól meg vagy vele. Nem foglalta el a hazát, nem vette el a lakásod, nem támadott meg ugye?


Mi az európaiak ki fogunk pusztulni mert nem vállalunk gyereket. Ki fogunk halni, ha nem keveredünk más nálunk sokkal termékenyebb népekkel.


Ebbe mi lenne a hiba??



2023. aug. 6. 17:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
69%
Oké, majd amikor kést szorítanak a torkodhoz, akkor is mondd, hogy "nyugi srácok, majd átveszem a ti kultúrátokat"! Meglátjuk, bejön-e.
2023. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Username666 ***** válasza:
68%

Én nem vagyok rasszista se, se homofób, de szeretném az arabokat itt látni, az afrikaiakkal semmi baj sincs és kifejtem miért. Az arabok TELJESEN más kultúrájú nép és nem tudnának az európai társadalomba bele integrálódni, mivel ők vallásosak az európaiak pedig lassan felfogják, hogy az egyház átveri és kihasználja őket (nem utálom a keresztényeket de szerintem ez így van). Az arabok pedig vadak, rombolnak és nem bírnak békében élni, tisztelet a kívételnek persze, de nézzük meg mit csináltak idén franciaországban, békésen tüntettek a helyiek ők meglátták a rombolásra az okot és addig törtek zúztak ameddig jól esett nekik. Szerintem az afrikaiak pedig kedvesek, őket simán el tudnám képzelni bárhol mert kedvesebb természetűek.


Lehet hogy nekem az arabok azért nem szimpatikus népség mert személyes történetek fűződnek hozzájuk, de szerintem az eu-nak nem kéne minden rabló terroristát beengedniük. Ellenőrizzék le az előéletét az embereknek és úgy jöhetnek.

Ja és NEM vagyok fideszes, liberális beállítottságú vagyok de talán a bevándorlás az egyetlen dolog amiben egyetértek a jobboldaliakkal.

2023. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha te szeretnél az imám hívására allahhoz imátkozni az a te bajod.Én nem szeretnék.Az iszlám egy agresszív vallás,és kultúra.

Amint többen lesznek először követelnek,majd később mikor túlsúlyba kerülnek, azt teszed amit mondanak.

2023. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, kérdező, te értelmi fogyatékos vagy, úgyhogy kár ide írni, fel sem fogod amit neked írnak 😀
2023. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
És még finoman fogalmaztál
2023. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Vallás be őszintén, nem sokat jársz be közéjük.
2023. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
92%
Van megoldás, európai gyerekeket kell gyártani.
2023. okt. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Kinek kellenek az arabok!? Még Egyiptomnak se kellenek a palesztinok, a szaudiaknak még úgy se. Európa a javát ki akarja toloncolni. Aztán pakisztániak, afgánok, szírek, irániak se kellenek, pláne nem ekkora tömegben.
2023. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, mert az iszlám szerint az lmbtq haram. Így ha egyszer többségben lesznek a muszlimok és bevezetik a shariát, akkor egyszer s mindenkorra végre valahára be fogják tiltani a Pride-ot és a homiknak végre kuss lesz. Mert most a fideszesek papolnak csak a szivárványellenességről, de érdekes módon nem tiltják be a Pride-ot, mert ugyebár Szájer óta tudjuk, hogy a zárt ajtók mögött valójában nagyon is szeretnek homárkodni a fideszesek is. Na ennek lenne vége ha a muszlimok kerülnének hatalomra! Nem is csoda, hogy retteg tőle a fidesz
2023. okt. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
És a női rokonaiadat,ismerőseidet kísérgetheted majd,mert nem mehetnek férfi nélkül sehová.S ha esetleg megcsalja a párját,halálra követik.Hm...Jól hangzik.
2023. okt. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!