Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehult a lepel!! És őket...

Lehult a lepel!! És őket kellene sajnálni? Zele az agresszor!

Figyelt kérdés

Kiderült a titkos ukrán haditerv!

Ukrajna Magyarország megszállását tervezte 2022 tavaszán. Erre több bizonyíték is van amit az oroszok át is adtak a magyar titkosszolgálatoknak. Az orosz hírszerzés már 22 január elején tudomást szerzett az ukrán előkészületekről így azonnal jelentette a fejleményeket Putyin Orbán Viktor miniszterelnöknek. A NATO kijelentette hogy nem véd meg bennünket. Ezek után egy lehetőségünk maradt. Az pedig Oroszország. Az Oroszok katonai hadműveletet indítottak Magyarország védelmében Ukrajna területén ezzel is védve a magyar nőket, időseket, gyerekeket. Tegyük akkor fel a kérdést, ki is a valódi agresszor? Az orosz aki a szövetségesét védi vagy pedig az ukránok akkor egy NATO országot akartak megtámadni?


Oroszhírek.hu



2023. aug. 5. 21:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
Édes Isten ott fent az égben, adj világosságot elméjüknek! Hát olvastam itt már pár egetverő hülyeséget, de ez dobogós helyezett.
2023. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezért káros a gyógyszerre inni.
2023. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%
12 Ti együtt szöktetek a szanatóriumból ?
2023. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
4%

"Lehet rajtam röhögni a balosoknak de ettől még ez az igazság."


Azt tudom, hogy ez az igazság. Azon röhögök hogy neked egy év kellett hozzá mire eljutott hozzád.

2023. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
91%
🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️Azon agyalok amúgy hogy ti mit szívhattatok de nem jövök rá kaphatok én is?🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️🤣️
2023. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
87%
#16: Ne bántsd őket, hisz ők átlátnak a szitán és tudják az igazságot 😂
2023. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
5%
Tudjuk sajnos. Én már tudtam egy éve is. Meg le is írtam itt számtalanszor. A kérdező meg most kezd felébredni, több mint egy év után.
2023. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
89%
😂Itt mind átlátok a szitán 🤣️🤣️🤣️ Miért nem mentek segíteni Orosz testvéreinken ?🤣️🤣️🤣️
2023. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
90%
Egek, nem lehetne ezeknek lekeverni egy bazi nagy sallert, ahogy Spencer teszi a vígjátékaiban? Hátha megjönne az eszük...
2023. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
89%
19 És ezeknek szavazati joguk van,és nem félnek használni nem sírnak h nincs kire...
2023. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!