Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehult a lepel!! És őket...

Lehult a lepel!! És őket kellene sajnálni? Zele az agresszor!

Figyelt kérdés

Kiderült a titkos ukrán haditerv!

Ukrajna Magyarország megszállását tervezte 2022 tavaszán. Erre több bizonyíték is van amit az oroszok át is adtak a magyar titkosszolgálatoknak. Az orosz hírszerzés már 22 január elején tudomást szerzett az ukrán előkészületekről így azonnal jelentette a fejleményeket Putyin Orbán Viktor miniszterelnöknek. A NATO kijelentette hogy nem véd meg bennünket. Ezek után egy lehetőségünk maradt. Az pedig Oroszország. Az Oroszok katonai hadműveletet indítottak Magyarország védelmében Ukrajna területén ezzel is védve a magyar nőket, időseket, gyerekeket. Tegyük akkor fel a kérdést, ki is a valódi agresszor? Az orosz aki a szövetségesét védi vagy pedig az ukránok akkor egy NATO országot akartak megtámadni?


Oroszhírek.hu



2023. aug. 5. 21:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Ezt te komolyan elhiszed?


Az oroszhirek megirta, és most kiderültek a 2022 januári tervek, hogy ukrajna megtamadna minket miközben akkor már megvolt a két szakadár tartomány és krím is orosz kéz alatt volt. De logikusan a saját területük visszaszerzése helyett megtamadnak minket pontosan milyen nyeresegert is? A NATO pedig természetesen arra való, hogy ne védje meg a tagjait, teljesen logikus, hogy nem segítene.


Értem, hogy kényelmes a mártír szerep, de azért nem kell elengedni a gondolkodás képességét.

2023. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Ez trollkodás? :D
2023. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
🤣️🤣️🤣️
2023. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Lehet rajtam röhögni a balosoknak de ettől még ez az igazság. Biztos rossz lehet felébredni a valóságba pedig muszáj lesz. Normális hírportálokat kell olvasni, nem ballib szemetet és eljutnak a valós hírek hozzátok. Kíváncsi leszek hogy a 444 mikor hozza le a cikket.
2023. aug. 5. 21:31
 5/32 anonim ***** válasza:
86%

Hát ezen a hülyeségen csak röhögni lehet.


Azt áruld el nekünk, miért tartod hitelesebbnek az oroszhirek.hu-t, mint a "ballib" médiát?

2023. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak kamuhír...sajnos. Pedig ennél a posványnál az ukrán megszállás is jobb lenne. Megkapnák az ilyen oroszimádók amit érdemelnek :)
2023. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Ez annyira kamuhír, hogy az Orosz Hírek sem tartalmazza, vagy csak én nem találom. Linkelnéd?
2023. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Ez azért üt így a nap végén :D
2023. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
#4: Jobboldali vagyok, de te nem vagy százas.
2023. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
🤣️🤣️Te fajankó ,tényleg mindent elhiszel, már értem a kétharmadot...🤣️🤣️🤣️ Amíg ezek élnek nem lesz változás...🤣️🤣️🤣️
2023. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!