Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért baj, ha megszüntetik a...

Miért baj, ha megszüntetik a készképzt? Az EU-ban nagy törekvés van erről.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 16. 18:17
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
89%
Én már kezdek visszatérni az aranyrögre, mivel 15 éve semmilyen pénzintézettel nem vagyok semmilyen kapcsolatba és nem is leszek.
2023. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
80%

#10 Még 100%-ig nem vagyunk rabszolgák, pont ezért nem szabad ezt elfogadni.Ez az utolsó csepp a pohárban.

Mit szólnál ahhoz, ha az én nagyon törvényes cégem kezelné mindenkinek a pénzét?Jó lenne az neked?Megbíznál bennem?Ha nem, miért nem?És ha megbízol bennem, akkor miért?Ha akarom akkor nem adok hozzáférést a pénzedhez, mert megtehetem.A politikával, az állammal, meg a törvénnyel ne gyere, mert annak az én cégem parancsol.Na, ide adod nekem az összes pénzed?

A bankok(pontosabban akik ezeket birtokolják) pontosan így működnek.

2023. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
77%
Ha nincs készpénz, minden pénzmozgásról nyom van. Így mégis hogyan tudnék adór csalni? Érzed mát, hogy mi a baj ezzel?
2023. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

"Mit szólnál ahhoz, ha az én nagyon törvényes cégem kezelné mindenkinek a pénzét?"


A jog megvéd mindenkit. Így is magánbankok nyomtatják a pénzt & adnak köocsönt államoknak. Ugyanott vagyunk

2023. ápr. 16. 18:48
 15/50 A kérdező kommentje:

"13 Ha nincs készpénz, minden pénzmozgásról nyom van. Így mégis hogyan tudnék adór csalni? Érzed mát, hogy mi a baj ezzel?"


Ez jó. Végre kifehéredne a gazdaság. Megszűnik a kábítószerpiac. Normálisak maradnak az emberek💖👍

2023. ápr. 16. 18:49
 16/50 anonim ***** válasza:
84%

#14 Erről van szó, pont emiatt olyan szar hely a világ, mert így működik.Nincs törvény, senkit nem védenek meg, ezekre semmilyen törvény nem vonatkozik.Csak a rabszolgáikra.De nyilván ezt te is tudod, csak trollkodsz.

Volt már itt kommunista diktatúra.Köszi, mi nem kérünk a hard core változatából.

2023. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

15 De ezzel az én adó csalásom is megszümme, hogy képzeled?


kábitoszer kereskedelmet mondjuk pont nem igazán befojásolná.

2023. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
17 akkor áttér a családod más jövedelemforrásra
2023. ápr. 16. 19:14
 19/50 anonim ***** válasza:
12%

A gazdaságnak nincs szüksége készpénzre.

Egy általános csereeszközre van szüksége. Erre pedig a számlapénz is pont olyan jó.


Aki szerint a készpénz azért kell, hogy ne legyen kiszolgáltatva, az gondoljon a magyar pengő világbajnok hiperinflációjára. Qrvára nem volt kiszolgáltatva akinek volt egy talicska pénze, de egy tojást sem tudott érte venni.

2023. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
76%

"A jog megvéd mindenkit."


Kivéve a kanadai tüntető kamionosokat meg az orosz oligarchák pénzeit... :d

Nagyon homokba kell dugni a fejed vagy csak simán naivnak kell lenned, hogy a készpénz nélküliséget kivánatosnak lásd.

2023. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!