Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért szeretnék megállítani a...

Miért szeretnék megállítani a külső erők Oroszország törekvését arra, hogy vissza állítsa a Szovjetuniót?

Figyelt kérdés

Tudtommal a határok meglettek húzva a 2. VH után.

Olyan hogy Ukrajna nem létezett.

És hogy adhatnak fegyvereket egy olyan korrupt országnak mint Ukrajna. Még a sajtót is korlátozzák, vagyis minden ellene szól, amit a nyugati libsik foggal körömmel nyomnak


2023. jan. 20. 17:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Nem pártolók senkit, utálom mindkettőt. Ukrajnát azért mert a délszláv háborúban lebombázták egyik ismerősöm házat ukrán bombázók, az oroszokat pedig azért, amit tettek a háborúban (déd nagyapám egy orosz katona, aki megerőszakolta a mozgássérült és enyhén fogyatékos dédnagyanyám).


De logikusan gondolva nem értem. Igazából ott egy polgárháború folyik.

2023. jan. 20. 17:23
 2/8 A kérdező kommentje:

Ukrajna a függetlenségét az ott maradt szovjet atomfegyverekkel érte el.

Ebből kifolyólag ráerőszakolta a függetlenséget a másik félre. Mert mind tudjuk, az atom semmi jóra nem vezet, elég a csernobili katasztrófa. Az én véleményem logikusan az, hogy ez egy polgárháború. Vagyis mindkét fél saját maga intézze el a dolgát

2023. jan. 20. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Mert buták.
2023. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

A mai világban az a jó, hogy szabadon lehet utazni, én ajánlom, hogy nézd meg Berlint, nézd meg Londont, majd egyhuzamban nézd meg Moszkvát -már, ha beengednek-, majd Minszket. Én irhatok, akármit, az előző generáció is mondhat akármit, hogy milyen volt az a rendszer, amiből generációk menekültek, úgyse hiszed, amig nem a saját szemeddel látod. Én mindenkinek, aki vágyik, ide, vagy oda, csak ajánlom, hogy gyűjtsön össze egy útra és nézze meg magának.


Én megtettem és saját tapasztalatból tudom, hogy jobb nekem a hanyatló nyugat.

2023. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alex Fly ***** válasza:
100%
Mert mondjuk van egy tucat olyan ország, akiknek a lakossága nem igazán szeretné, hogy elveszítse a hazáját azért, hogy a saját földjén Szovjetunió legyen... Nem tudom, te mit szólnál, ha pl. Mongólia úgy dönt, hogy visszaállítja a nagy tatár birodalmat és onnantól nem lesz többé Magyarország...
2023. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek 30 éve történt események, nem pedig közel 800. Ja igen, a határokat meghúzták a világ háború után.
2023. jan. 20. 21:01
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
100%
@6: éppen úgy a történelmi múlt, mint a Szovjetunió...
2023. jan. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Szovjetuniónak aztán kifejezetten van jogalapja, amit 1922-ben hoztak létre. Jó, hogy nem rögtön a cári rendszert szeretnéd visszaállítani.
2023. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!