Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a szerbekkel megduplázódik...

Ha a szerbekkel megduplázódik az elektromos áram forgalmunk, akkor többet adunk nekik, vagy többet veszünk tőlük?

Figyelt kérdés

A Világhíradóban volt egy riport a Szíjártóval, hogy biztosítják a szerbek az orosz gázt a számunkra, meg hogy megduplázódik az elektromos áram forgalma köztünk, csak a lényeg nem hangzott el, hogy veszünk e áramot, vagy eladunk a szerbeknek. (-től)

Sehol nem tudtam utánanézni, tudja esetleg valaki?



#szerb kereskedelem
2023. márc. 25. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország nettó áramimportőr. A csatlakozási pontokon átmenetileg bármilyen irányú áramlás lehet egy pillanatban. De szerintem hosszú távon onnan fog ide folyni, amíg nem lesz újabb atomerőművünk.
2023. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a választ.
2023. márc. 25. 23:30
 3/3 MDaniel98 ***** válasza:
Jelenleg Paks csak a lakosság számára tudna áramot biztosítani (tehát a vállalkozásoknak már nem jutna).
2023. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!