Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a zsidók vélt világuralmi...

Ha a zsidók vélt világuralmi vágya beteljesülne, mit csinálnának utána?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy van-e a zsidóknak "nagy terve" és ha van és esetleg megvalósítják, akkor utána mit fognak csinálni?

Van-e "nemesebb cél"?

Bár lehet, hogy ezt egy zsinagógában vagy a parlamentben kéne megkérdeznem. :)

Gyűlöletkeltő, antiszemita vélemények nem érdekelnek.


2010. okt. 6. 01:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Elfoglalják a galaxist, aztán az univerzum távolabbi pontjait. Aztán felrobbantják a Földet, mert útba lesz nekik egy intergalaktikus útvonalhoz. A delfinek majd figyelmeztetnének előtte, de addigra úgyis ihal az emberiség a bolygón.


Következő kérdés?

2010. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Baracsi Attila.:Azt én is nehezen tudom elképzelni, hogy egy,a világnépesség egészéhez(-Kb:6.7-7-milliárd ember)viszonyítva kis népesség pláne egymaga ekkora hatalomra tegyen szert,mert ha így van,akkor a zsidók,mármint nép,a világ átlagánál(-ha van olyan egyáltalán)magasabb IQ-val bírnak,azaz,klasszisokkal magasabb az itelligencia hányadosuk,mint az összes népnek együttvéve.Intellektuálisan erősebbek,mint bárki más a lakott földön.Kérdem én,ha ez így van,akkor milyen esélyekkel indulhatnánk ellenük?
2010. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerinte szolganépek leszünk alattuk előbb utóbb, ráadásul úgy hogy nem is fogunk tudni róla. Az emberek jó része már ma is adósrabszolga a hitelek miatt.

A nemesebb céljuk pedig a világhatalom után újra felépíteni Salamon templomát.

[link]

[link]

Amúgy meg azt hallottam hogy az izraeli zászlót égető zsidók nem akarják ezt csak a cionista kazár zsidók, ugyanis a semiták szerint nem szabad felépíteni a harmadik templomot mert az az armageddon eljövetelét okozza. Vagy valami ilyesmi.

[link]

[link]

Szóval itt sokan zsidóznak de szerintem fogalmuk sincs a zsidókról. Semmit nem tudnak róluk. Igaz ugyanúgy cigányoznak is és a cigányokról se tudnak sokat csak az alja népséget ismerik közülük.

Mindenesetre szerintem mindennek van egészséges szintje. Az idegengyűlöletnek is. Ugyanúgy ahogy az orvosságban is van méreg.

Szóval ha azt mondják hogy az izraeli nagytőke felvásárolja kilóra az országunkat és ehhez megvették a kormányokat is az minimum ok egy kis méltatlankodásra és senkinek nincs erkölcsi alapja ezt megszólni.

2013. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 PHP de kóder! ***** válasza:

Gyűlöletkeltő, antiszemita vélemények nem érdekelnek.


irja egy antiszemita


ostoba bonehead

2013. aug. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!