Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a zsidók vélt világuralmi...

Ha a zsidók vélt világuralmi vágya beteljesülne, mit csinálnának utána?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy van-e a zsidóknak "nagy terve" és ha van és esetleg megvalósítják, akkor utána mit fognak csinálni?

Van-e "nemesebb cél"?

Bár lehet, hogy ezt egy zsinagógában vagy a parlamentben kéne megkérdeznem. :)

Gyűlöletkeltő, antiszemita vélemények nem érdekelnek.


2010. okt. 6. 01:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Akkor övék lenne a föld. És elpusztítanák önmaguk. Persze előtte minden más népet.
2010. okt. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

sajnos egyre inkább sikerül nekik... mégis mit csinálnának? kiszolgáltatják magukat a szolganéppel, úgy hogy azok észre se vegyék, hogy már semmit sem magukért tesznek...


próbálom kordában tartani az antiszemitizmusomat, még ha nehezen is megy.

de kérlek magyarázd már el nekem, hogy miért kötelező mindenkinek filoszemitának lennie???

2010. okt. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem kötelező, én sem vagyok, csak megkérdeztem. Amúgy nem értek egyet azzal, hogy szolganépnek tartanának utána. Egyéb elképzelés?
2010. okt. 6. 01:39
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Hát mit csinálnának? Szerinted ők szolgálnának ki minket?
2010. okt. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

És mégegy kérdés:

Miért tartod véltnek a zsidók világuralmi vágyát? Nem tettek, tesznek meg mindent ennek érdekében?

2010. okt. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem lehet konkrét időpontot meghúzni, hogy tulajdonképpen mikortól uralkodnak felettünk.


Többször is átveszik a gazdasági hatalmat, néha csökken a szerepük, majd ismét megnövekedik. Ezek konkrét folyamatok, de nincsen pont, hogy na, mostantól uralkodnak felettünk. Gondolok most arra, hogy szépen lassan átveszik a fontosabb pozíciókat, majd az azzal járó hatalommal és presztízzsel rokont ültetnek oda, ahova csak tudnak, ahol a rokonok is megszilárdítják magukat, és együttes erővel még rokonokat, vagy más zsidókat hoznak oda, ahova csak tudnak.


Ez nem egy konkrét, megtervezet folyamat, ehhez bőven elég az, hogy minden zsidó helyileg, lokálisan kedvezzen a rokonainak és zsidó társainak és szépen lassan megy a dolog. Ahol nem tudják átvenni az irányítást, ott inkább várnak pár évtizedet, nem erőltetik a dolgot, hogy ne legyen feltűnő, de amikor jön egy lehetőség, akkor ők csoportosan ragadják meg azt és közösen, mint zsidók élnek vele.


Vannak ugyan olyan időszakai a történelemnek, amikor hipsz-hopsz zsidók kerülnek fölénybe, ilyen pl. Nathan Rothschild megnövekedett hatalma Napóleon bukása idején.


Köztudott, hogy úgy történt a dolog, hogy Angliába előbb érkeztek meg az ő kémei, mint az angol kémek, és hozták a hírt, hogy Napóleon vesztett Waterloo-nál.

Mindenki tudta a tőzsdén, hogy Rothschildnak milyen jó kémhálózata van, így amikor elkezdte eladni szépen lassan a részvényeit az tőzsdén, mindenki azt hitte, hogy Rothschild tudja, hogy Napóleon győzött.

Mindenki követte a példáját, mert Napóleon győzelme esetén ugye nagyot zuhannak az angol részvények.

Amikor pedig már annyi részvényt eladott mindenki, hogy lezuhant mindnek az értéke, akkor Rothschild egyszerűen felvásárolta mindet, amit eladtak.


Ekkor befutottak az állami hírvivők is, hogy Napóleon bizony vesztett, Nathan Rothschild pedig Anglia legerősebb gazdasági szereplőjévé vált, mivel tulajdonképpen rendelkezett az ország részvényeinek 80-90%-ával, amik immáron hihetetlenül megerősödtek.

Az akkori Anglia pedig lényegében a fél világot jelentette, szóval érzékelhető, hogy mekkora hatalma lett Nathannak.


Ez csak egy példa volt a sok közül, de ha komolyabban érdeklődsz a téma iránt, akkor érdemes elolvasni Marschalkó Lajos: Világhódítók című könyvét. Abban minden le van írva a zsidók manipulatív eszközeiről és történelemben betöltött szerepükről, csak vigyázz vele, mert mindenki, aki elolvassa, depresszióba esik tőle.

2010. okt. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Shanokk ***** válasza:
93%

Nem értem a dolgot. Többször olvastam már ezt a feltételezést itt, és máshol is. Próbáltam utánanézni, de úgy látszik a Google skillem túl alacsony, mert nem találtam erre semmilyen konkrétumot. Mindenhol azt olvastam, hogy a zsidók átveszik az uralmat, a gazdaságban aztán a médiában utána meg jön a militarizmus stb. De kik ezek? Szóval ez mire alapozódik ez az elképzelés? Mert konkrétan még így nem találtam nagyhatalmi pozícióban zsidó többséget (ismert nagyhatalmi zsidó 0,002%). Szóval hogyan csinálják? És kik azok a zsidók, akik személy szerint törtetnek a világuralom felé. És ha én most áttérek a zsidó vallásra és látszólag gyakorlom jobb lesz az életem és később úr leszek, a főnököm (aki nem zsidó) meg a szolgám?

Vagy ez inkább csak egy antiszemita összeesküvés elmélet?

De ha a világot akarják irányítani, úgy hogy a többi nép a szolgájuk és ők irányítanak... ez csak nekem tűnik eszmei szinte egyenlőnek a nácizmussal? Akkor most a zsidók nácik? Vagy a nácik voltak zsidók?

Kicsit sok az ütközés. És a vallásuk szerint ezek elítélendő dolgok, mármint az uralkodás/elnyomás stb., akkor a zsidók nem is zsidók?


Ezek a kérdések csak bennem merültek fel? Persze minden kérdést meg lehet magyarázni valami abszurd storyval szerintem, mert magyarázat mindig van. És várom a válaszokat! :-D

2010. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%

53%

Ezt nem csak te gondolod így, hanem bárki, aki józan gondolkodással rendelkezik. Felvásároltak Anglia részvényeinek 80-90%-át, hahaha! Ezt a mű szerzője tudja is bizonyítani, vagy csak úgy dobálózik a számokkal? Meg, ha 80-90%-kal rendelkeznek, akkor gondolom ezeket a részvénycsomagokat az utódok is örökölnék. Azaz még ma is ők uralnák az angol részvények 80-90%-át! Ha ez igaz, akkor kérek rá példát! És az nem ér, hogy eladták és helyette US részvényeket vettek!

2010. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem ér... ez jó! :D

Mindenesetre egyetértek az uralom ingadozással, hogy egyszer erősebbek a zsidók egyszer meg gyengébbek, de ez hogyan öröklődik? Mármint az, hogy a zsidó gyerek is jól forgatja majd a célt és a világuralom lesz a célja? Az apja mondja neki, vagy le van írva valahol vagy ez amolyan génekben öröklött dolog?

2010. okt. 6. 10:11
 10/24 A kérdező kommentje:
Jól forgatja a pénzt és tudja a "célt". Elírtam, bocsi.
2010. okt. 6. 10:12
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!