Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Fideszesek! Mit szóltok...

Fideszesek! Mit szóltok ahhoz, hogy Orbán Viktor egyik barátja, Alekszander Vucsics elnök úr átállt Ukrajna és a Nyugat oldalára?

Figyelt kérdés
Egy portfólió cikk szerint ugyanis Szlovákián keresztül tüzérségi lőszereket szállítottak Ukrajnába.
2023. febr. 27. 17:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Gondolom Koszovónak is lehet köze hozzá. Még mindig nem bírták megemészteni, hogy az elment.
2023. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Amit épp gondol Viktorta, azt gondolom én is: ha ma ez, holnap az, akkor én is így teszek.
2023. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Felőlem azt csinál, amit akar, csak mi maradjunk ki belőle. Nekik jobban kell nyalizniuk, mert be akarnak kerülni az EU-ba. De így se fognak, szóval sokra nem mennek ezzel.
2023. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Majd bekönyörgik magukat aztán jön egy 180 fokos fordulat és orbán mellé állnak.
2023. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyébként most úgy elképzeltem, hogy mekkora pofánverés lenne Vucsicséknak, ha erre válaszként ruszkiország elismerné Koszovót.
2023. febr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#15

Az a szerb-orosz szerelem, párkapcsolat végét jelentené. 😀

2023. febr. 28. 10:32
 17/19 anonim ***** válasza:
35%
Helyes. Csak mi leszünk árulók. Nyugatiak helyében már kizártam volna a magyarokat vámhatárt köréjük nyugati cégek kivonulni nyugaton dolgozó magyarokat haza küldeni aztán huzzanak kerítést maguk köré aztán ott gyűlölködjenek egymással.
2023. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Elárulok apa egy titkot!!

A szerbek a büdös életbe oroszszimpatizansok voltak, és lesznek mindig.Jobb ha tudod!Ott születtem és éltem köztük,nagyapám szerb volt. Pontosan tudom milyenek.

Átadtak(ha egyaltalán igaz a hír)nehány xaros rozsdás flintát,hogy befogják a brüsszeli szavazó zsűri pofáját.Mert kétségeid ne legyenek "hogy 10 xer előrebb vannak mint az ukránok,de ez nem számít,csak a se..nyalás.Ezért a demokratikus ukrajna már holnap az eu tagja lenne, ha lenne akkora mocskos arca valamelyiknek, aki ezt elő merné venni,szemben Szerbiával,mert az nem kedvenc ,hanem csúnya ország vadrlayenéknek!!Ezért nem lesz könnyen eu tag sem,hanem mindenféle kívanalmak után majd megfontolják!!

Max ennyi történt és nem több!!

2023. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%

Szerbiat szerintem nem kene bevenni az euba

Oroszpartiak menjenek moszkvahoz nekunk nem kellenek az biztos.

2023. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!