Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mondják azt a Csehek...

Miért mondják azt a Csehek hogy Magyarország Moszkva trójai falova?

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 17. 11:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
A csehek onnét biztos hogy nem jól látják, most akkor én meg azt mondom Csehország az ukránok trójai falova, oszt' nekem is annyira van igazam, mint nekik. Ez ennyi.
2022. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%

Talán mert igaz?

Az egész EU-ban OV az egyetlen, aki ilyen szinten orosz párti, Magyarországon a legerősebb az anti-ukrán propaganda. A lengyelek is pont emiatt haragudnak Magyarországra.

OV Kirill pátriárkát is védte, amikor az nyíltan támogatja a háborút, és Putyin vallásos szócsöve.

2022. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%
Viszonylag széles körben elfogadott tény, hogy a magyar államigazgatás és döntéshozatali háló tele van ruszki kémekkel és ügynökökkel.
2022. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

9-es, sehol sem mondtam, hogy garancia, hogy jól látom a helyzetet, azt mondtam, hogy én is igy látom!

Vagyis két tök különböző dologról beszélünk!

2022. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Azok nem csehek,hanem libbantok elsősorban.
2022. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#14

Te mondtad, hogy magyarként te is úgy látod. Aztán kikérted magadnak, hogy ugyan ki látná jobban a helyzetet, ha nem te. Mégis mire kérted ki, ha nem arra, hogy magyar vagy?

2022. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

16os igen, valamit véleményként megfogalmazni, és jónak tartani, nem egyenlő azzal, hogy garancia, hogy igazam van.


Én nem tartozom azok közé, akik tévedhetetlenek, igy fenntartom a tévedés jogát, de a saját véleményem jogát is.

2022. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17

Akkor ezt csak így itt hagyom:

"Ha én sem látom át a saját helyzetünket, akkor ki elég okos hozzá, hogy átlássa?"

2022. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 MDaniel98 ***** válasza:
Orbánnak valóban túl szoros a viszonya Putyinnal európai politikushoz képest.
2022. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

18-as,

nem szokásom személyeskedni, de az nem az én hibám, hogy valaki nem ismeri a ?-jel fogalmát, és, hogy ez kérdés és nem állitás!

2022. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!