Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az átlag ukrán miért nem érez...

Az átlag ukrán miért nem érez empátiát az emberiség többi tagja felé, akiket atomháborúval és annak következményeivel fenyeget nemzeti öntudatból?

Figyelt kérdés
Tehát az ukrán átlagember miért nem úgy gondolkodik, hogy "Most meghúzom magam, megadom az oroszoknak amit kérnek, sőt én magam is orosznak fogom tettetni magam, ha úgy adódik a helyzet, és cserébe az emberiség megmenekül, 100 év múlva akár Star Trek világ is jöhet, nempedig valami nukleáris Mad Max pusztaság."

2022. nov. 2. 16:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
#1: Köszönöm, hogy egy nyilvánvalóan nem fideszes kimondta, hogy az EU-s pénzeket nem pártsemlegesen, a gazdasági, egészségügyi, stb. szempontok alapján osztogatják, hanem célzottan, a snyaló magyarelleneseknek.
2022. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
27%
#3: Elfelejtetted jelenteni 2014-2015 táján Ukrajna külső befolyásolását.
2022. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#8; A neved -er végződéséből következtetem, hogy internacionalista vagy. Jól gondolom? Amúgy a háborúellenességeddel egyetértek, de általánosságban a hatalomvágyat nem szeretem.
2022. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Jeffrey Spender ***** válasza:

Az internacionalista jelzőt nem szeretem, én csak azt nem értem, hogy az Ukrán politikának mire jó, háború van 8. éve, és mégis az emlékmű rombolás, az SzBU razziák, a nyelvhasználat, meg a III. Birodalom nosztalgia, pózolás és fotózkodás a legnagyobb bajuk az Ukránoknak ?


Egy Ukrán, vagy Román nacionalista sem tudná megmondani, Mit utál a Magyarokban, vagy a másikban, de továbbra is fő a gyűlölködés.

2022. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
22es pimaszkodj csak és szemtelenkedj velem, nem véletlenül annyi az értékelési rátád mint amennyi :).
2022. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!