Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az átlag ukrán miért nem érez...

Az átlag ukrán miért nem érez empátiát az emberiség többi tagja felé, akiket atomháborúval és annak következményeivel fenyeget nemzeti öntudatból?

Figyelt kérdés
Tehát az ukrán átlagember miért nem úgy gondolkodik, hogy "Most meghúzom magam, megadom az oroszoknak amit kérnek, sőt én magam is orosznak fogom tettetni magam, ha úgy adódik a helyzet, és cserébe az emberiség megmenekül, 100 év múlva akár Star Trek világ is jöhet, nempedig valami nukleáris Mad Max pusztaság."

2022. nov. 2. 16:58
1 2 3
 11/25 Jeffrey Spender ***** válasza:

Én az ilyen Bajor / Kun / Jász / Szász / Szögedi / Székely identitásokat mind hülyeségnek tartom.


Hány ember van, hogy Győrben születik, és Pestre, vagy Szegedre kerül, vagy bárhova ?


A nacionalistáskodás a hamu takargatása.

2022. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%
nem is értem a második világháborút, mindenkinek meg kellett volna adnia magát a németeknek, de ezek a mocskok ellenálltak és háborút akartak! komolyan, minden fideszzombi hülye?
2022. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
33%
"Tehát az ukrán átlagember miért nem úgy gondolkodik, hogy "Most meghúzom magam, megadom az oroszoknak amit kérnek" mert nem magyar
2022. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Jeffrey Spender ***** válasza:
0%

A második világháborús hasonlatod hülyeség.


A második világháborúban minden, totál különböző náció harcolt egymás ellen.


Ez meg egy bolond Szláv belháború.

2022. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
#6 jól van nácikám, nem is oroszok szálltak meg, hanem az ukránok. ez az egyik kedvencetek.
2022. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%
#14 szerintem te meg vagy hülye vagy, vagy ruszki
2022. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Jeffrey Spender ***** válasza:

Hitlernek az volt a célja, hogy árja fajt hozzon létre, és sokakat kiírtson.


Itt nincs népirtás, Oroszajkú népek ölik egymást.

2022. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Jeffrey Spender ***** válasza:
0%

#9


Az Írek és az Angolok külön származásúak. De az Ukrán és az Orosz nem. Sőt közös.


Az Írek azok Kelta leszármazásúak, 10,000 éve Közép-Európából, addig az Angolok azok Normann származásúak, és 1,000 körül szálltak partra.


Ukrán - Orosz viszonyoknál előbb alapították meg Kijevet, mint Moszkvát. Amikor Moszkva még csak kisfalu volt, akkor már Kijevben tucatjával épültek a hagymakupolás tempolomok, hivatalok, és hercegi / királyi paloták, és várak.


Az Orosz - Ukrán ugyanarról származók, egymás között balhéznak, az ő háborújuk.

2022. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 MDaniel98 ***** válasza:
Jelenleg kisebb gondjuk is nagyobb annál, hogy empátiát tudjanak érezni bárki más iránt.
2022. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#11


"Én az ilyen Bajor / Kun / Jász / Szász / Szögedi / Székely identitásokat mind hülyeségnek tartom."


Én meg tartom hülyeségnek, mert Győr-Moson-Sopron megyében születtem és éltem 15 éves koromig, aztán költöztünk, egy év múlva megint költöztünk, és 7 év múlva ismét költöztem. Tudom, hogy országon belül is mások az emberek, mások a szokások, kicsit mindenhol más a kultúra is, és hiába élek 11 éve itt, ahol élek, még mindig közelebb érzem magamhoz GyMS-t.

Picit mindenhol mások az emberek, mások Győrben, Vasban, Zalában, Tolnában és Nyíregyházán is. És természetesen a táj is más mindenhol.

2022. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!