Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukrajnai háború elsődleges...

Az ukrajnai háború elsődleges oka az, hogy a liberális nyugat nem érti a nemzetállamokat de még inkább, hogy nem is akarja megérteni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 12:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%
A libsikbe már beleívodott a propaganda,az ok-okozati körülményeket figyelembe sem veszik.:)
2022. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
#6: Én arra is azt mondom, hogy ott meg Amerika volt a háború kiváltó oka, nem támogattam azt sem. És ahogy utólag bebizonyososott, annak se volt semmi értelme.
2022. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
9%

Egyetértek a kérdésben megfogalmazott állításoddal...

Nyilván egyéb gazdasági - gazdaságpolitikai indokai is vannak.

2022. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12%
Igen.
2022. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

"Ezt akkor az USA iraki és afganisztáni agressziója során is hangsúlyozni kellett volna"


Akkor ezredszerre is: az afganisztáni és az iraki háború elleni tüntetéssorozat 2003 óta minden idők legnagyobb tüntetéssorozata volt, több, mint 25 millió résztvevővel csak az USA-ban és az Egyesült Királyságban. A '60-as évekbeli polgári jogokért való, és a vietnami háború elleni tüntetések sem vonzottak annyi tüntetőt, mint az iraki és afganisztáni háborúk elleni tüntetések. Azt hiszem, eléggé egyértelmű, hogy az emberek nagyrésze egyértelműen kiállt az amerikai imperializmus ellen anno, mára már pedig szerintem nem nagyon találni senkit, aki támogatná ezeket a háborúkat. Már Obama is azzal kampányolt, hogy kivonulna ezekből az országokból.

2022. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#10


Ugyanazon logika mentén támadott Oroszország mint anno az USA befenyített egy háború belebegtetésével ha az oroszok nem tágítanak Kubából.

2022. okt. 10. 13:19
 17/20 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem érti az, csak most azt játszák hogy az embereket átnevelik
2022. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%

16

Csak az USA nem támadott. Nekik elég volt befenyíteni. Nem álltak neki civileket mészárolni.

2022. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
88%

"Ezt akkor az USA iraki és afganisztáni agressziója során is hangsúlyozni kellett volna!"

Elég sokan hangsúlyozták is.

2022. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért? Oroszország nemzetállam szerinted, kérdező? A százhuszonegynéhány végsőkig elnyomott kisebbségével?
2022. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!