Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyinnak mennyire érzi magát...

Putyinnak mennyire érzi magát kellemetlenül az oroszok helyzete miatt?

Figyelt kérdés
Hitler 2.0 bejelenti a nagy annexiót, aztán még aznap elveszítenek egy kulcsfontosságú várost. :)

2022. okt. 2. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Az nevet igazán, aki a végén nevet. Ez egy 20 ezres, senki által nem ismert valami volt, amiből kivonultak, mert nehezen volt tartható.
2022. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Putin Vladimir odaperkel akkor egész Ukrajna maga alá reccsint.
2022. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Már mindegy neki, tudhatná hogy ezzel a húzásával kb. 200 évre kihúzta az orszàgát a civilizált világ történéseiből
2022. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Először is neked libsikém Vlagyimir Vlagyimirovics Putyin Úr. Még én nekem is csak így szabad szólítanom pedig én nem a sötét oldalon állok.


Másodszor pedig egyáltalán nem érzi magát kellemetlenül, sőt ha nem láttad volna potyogtak a könnyei örömében akkora sikereket arattak. És ez még csak a kezdet. Ukrajnából semmi nem marad. Vlagyimir Vlagyimirovics Putyin Úré lesz az összes.


Maximum ha lesz olyan kedves, hogy felajánlja Kárpátalját akkor az a miénk de erre tilos utalásokat tenni, csakis ha felajánlja. Mi kussolunk és figyeljük a profit és mindent megadunk amit kér mert egyrészt ő a Nagyúr, másrészt ez a kapcsolat nekünk nagyon jó.


URAAAAA!

2022. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem számít mennyi orosz hal meg az őrülete miatt, elvesztette a kapcsolatát a valósággal.
2022. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pikk Ász ***** válasza:
17%
Begyújtják az atomrakétákat és legyaluják Ukrajnát!
2022. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pikk Ász ***** válasza:
17%
Vlagyimir Putyin Elnök Úr taktika atomjai a legjobbak a világon. Egyenlővé teszi az egész világot a földdel!
2022. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
5-ös az ukrán elnöknek sem számít, hogy mennyi ember hal meg. Az ukrán elnök a gazdasagi területeihez ragaszkodik,nem az ott élőkhöz.
2022. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MDaniel98 ***** válasza:
Putyin nem az az önmarcangoló típus szerintem.
2022. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!