Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok azért kemények...

Az oroszok azért kemények 100ezer emberrel lerohannak egy 50millos országot és még teruleteket is csatolnak el. Egyetértetek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 18:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%

10.


Semmilyen linket nem raktál be,hogy igaz,amit mondasz,de ha igai is "lenne"


A támogatás nem jelent bizonyitékot.

2022. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Raktam linket valamikor tegnap előtt egy másik kérdéshez. Ha rakok be linket elhiszed? Nem fogsz rákeresni, hogy tényleg úgy van-e? :D


Tessék:


[link]


"A támogatás nem jelent bizonyitékot."

De, ez a halálozás esetén járó egyszeri kifizetés azt jelenti hogy akiknek a családjának kiutalták azokról kiállították a halotti anyakönyvi bizonyítványt. Ezt csak olyannak utalják ki, aki igazoltan meghal. Ezen felül vannak a sérültek és az eltüntek. Ez csak a halottakról szól.


De ha neked az orosz pénzügyminisztérium jelentése nem bizonyíték akkor mégis mit fogadnál el? Ha személyesen isten/allah/jehova adna neked egy pecsétes papírt az elhunytak számáról? :D

2022. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
7%

12.

Elég furcsa,hogy oroszul tudsz, már ha tudsz (talán nekik melózol)


Hat itt ugye bármit kitalálhatsz,vagy belinkelhetsz oroszul, úgysem fogják tudni leellenőrizni,hogy hazudsz-e!


De az összefüggéseket is be kellene bizonyitanod! Sok sikert!

2022. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
Látod, mondtam hogy felesleges mert úgy is lepereg.. :)
2022. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
3%

14.

Mert igaz amit irtam és nem tudtad bizonyitani, ennyi!

2022. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%

De, tudtam bizonyítani. Az nem az én bajom, hogy te nem érted pedig ott áll feketén fehéren a hatályos törvényt meghivatkozva hogy mennyit fizettek ki, de te nem érted. Kérjek az orosz PM-tól a te kedvedért egy magyar nyelvű változatot vagy mit szeretnél?


Keress valakit aki tud oroszul...


Ha kínáról beszélnénk más kontextusban és linkelnék egy minisztériumi dokumentumot azt sem tekintenéd validnak, mert nem érted mi van rajta. Hülye kínaiak és oroszok, miért nem magyarul írnak.. :D

2022. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
17%

16.

"

Keress valakit aki tud oroszul..."


Nevetséges amit írsz!


Neked kell bizonyítani,ahogy leirtam,de nem tudod!

2022. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17%
Ha az amerikaiak keveredtek volna harcba az ukránokkal, most mindenki az amerikaiakat éljenezné és az ukránokat utálná, csak épp sokan kb azt sem tudják mi miért történt, de ha a médiában azt látják, hogy most az ukránokat kell sajnálni oroszokat utálni akkor rögtön így tesznek ahelyett, hogy esetleg maguk utánanéznének mi is történt és saját meglátásuk szerint értékelnék a helyzetet.
2022. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
34%

"Neked kell bizonyítani,ahogy leirtam,de nem tudod!"


De mit bizonyítsak ember? Nem tudsz oroszul én meg ideírhatok bármit, idézhetek az ezeregy éjszakai meséiből is, ha nem tudod mi van a papírra írva akkor hazudhatok bármit. Ott a forrás, ott a link, átmész egy másik kategóriába keresel valakit aki tud oroszul, kérsz segítséget facebookon akármi vagy bármi és számodra elfogadhatóan hiteles emberrel lefordíttatot és akkor nincs az, hogy átbszlak.


Ha te azt kéred ilyen esetben, hogy tolják elég a bizonyítékot a számodra érthető formában akkor tálcán kínálod a lehetőséget, hogy hülyére vegyenek mert nem tudod ellenőrizni.


Nem nevetséges amit írok, hanem ez így korrekt. Ott a forrás, ellenőrizd le tőlem független módon és annak hihetsz. Mi van ha én ukrán propagandát tolok és hülyére akarlak venni? Ha lefordítanám magyarra hinnél nekem? És ha átbszlak? :D


Használd a fejed és legyél egy kicsit kritikus...

2022. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
6%

19.

Persze!


Kicsit gyanús amúgy, hogy több nickről lepontozgatsz.

2022. szept. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!