Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyetértetek Putyinnal, hogy...

Egyetértetek Putyinnal, hogy a nyugat célja oroszország feldarabolása, kulturája történelme megsemisítése a cél?

Figyelt kérdés

2022. szept. 22. 07:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Igen és remélhetőleg ez meg is fog valósulni.
2022. szept. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
A kutyát nem érdekelte volna Oroszország, ez csak a saját rögeszméjük, hogy tudják legitimálni a háborút és evvel nyomni a propagandát 0-24-ben.
2022. szept. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Ez részben megtörtént 30 éve. Putyin fejében a Szovjetúnió Oroszország.
2022. szept. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Ez volt a nyugat célja és a háború is emiatt robbant ki.
2022. szept. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

Naná, természetesen igen, hiszen Oroszország mindig is félelmetesen túl nagy volt.

Még most is az, dacára, hogy egy csomó részt már sikerült leválasztani róla.

Nem vagyok egyébként sem ukránbarát, sem oroszellenes, de ami igaz, az igaz.

Mellesleg én a Varsói Szerződés katonája voltam, de mivel most NATO tagok vagyunk, kénytelen vagyok az USA-nak drukkolni, mivel együtt sírunk, együtt nevetünk...

2022. szept. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Én annyira adnám amit mond, ha közben Oroszország békénhagyná a világot a normalitásával, meg a konzervativizmusával és nem eröltetné ránk a saját kultúráját, ahol az oligarhca holtan jó, az asszony vakkomondorosan és mindent is lehet, csak szabadon élni nem!
2022. szept. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

#6 Ja, persze.

Mert az oroszok vittek demokráciát fegyverrel szerte a világban ugye? Meg az oroszok robbantották ki a Maidan téri akciót is az akkori ukrán kormány ellen, vagy az oroszok avatkoztak be a a balkán több országában is.

Ja, nem.

Miért van az, hogy ha a "nyugat" meg az amcsik akarják erőszakkal terjeszteni, ráerőltetni másokra a kultúráját az rendben van, de ha az oroszok nem akarják ezt és ellenállnak neki az már nem?

2022. szept. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
7: ha tüntetés robban ki a kormány ellen,és ezután választáson más győz, az egészen más, mint hadsereggel lerohanni a szomszédos országot
2022. szept. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem az oroszokat támadták meg, hanem ők támadtak meg egy másik országot, így nagyon kifacsart logika ebből Oroszország megtámadását kihozni.
2022. szept. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Nemcsak Oroszország, hanem a teljes európai civilizáció megsemmisítése a világkormány célja. Annyi, hogy már csak egyedül Oroszországban és Fehéroroszországban nincs meg erre a lehetőségük, ezért ezeket az országokat is igyekeznek minél hamarabb elfoglalni.
2022. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!