Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az, hogy egy nő...

Miért van az, hogy egy nő minden buliban úgy viselkedik, mint egy exhibicionista szajha? (finn miniszterelnök nő botránya)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Biztos olvastatok erről a botrányról, hogy a finn miniszterelnök nő úgy bulizott, mint egy olcsó tini k***a.

Nem ám nevetve, ölelkezve és ugrálva bulizik, hanem nyújtogatja a nyelvét, szexuálisan grimaszol és viselkedik valamint idegen pasival dorbézol.

Elvileg a buliban az ember jól érzi magát, nem pedig az elfojtott szexuális vágyait teríti ki és tálcán kínálja magát (nyilván ahhoz még elég józan, hogy eldöntse kinek).


De minden nőből ezt hozza ki az (alkohol vagy drog?)...


Miért viselkednek így a nők?



2022. aug. 20. 15:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%
Ha jobban belegondolsz,a nők nagy részének a szexuális vágyai el vannak nyomva a társadalmi elvárások miatt.Egy buli jó lehetőség arra,hogy ezeket kiéljék.Nem,a lányok bizony nem mindig angyalok.A miniszterelnöknő sem.De egyébként a videón nem látok olyan durva dolgot ami miatt ebből botrányt kéne csinálni.Csak hát a média az média.
2022. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%
Az incel kérdező irigykedik hogy valakinek normális élete van a fontos munkája mellett.
2022. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Metionin ***** válasza:
78%
Ugyan már, majd ha az ereszcsatornán csúszik le pucéran egy droggal teli táskával a hátán, akkor rinyáljanak. Elment bulizni a barátaival, a szabadidejében, egy magánházban. Úristen, feszítsék keresztre.
2022. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem gáz. Egy miniszterelnöknek felelőségei vannak, főleg most, hogy a szomszédos Oroszország háborúban áll.. Képzeljétek ha az országban történik valami ő meg tök részegen bulizik. Eltudom képzelni milyen döntéseket hozna ilyen állapotban. Nem azt mondom, hogy elítélem amit csinál, egyszerűen ha miniszterelnök valaki akkor kicsit viselkedjen már. Mondjuk én alapból nem bírom Marint láttam pár videót, iszonyat beképzelt, lekezelő és rohadtul nem érdekli, hogy Finnország egyre jobban csúszik le.
2022. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%
Én pont nem ezt szoktam csinálni, hanem azt, mint a férfiak többsége, dehát én nem vagyok elég cukih meg helyeskeh meg ultranő a magadfajták szemében, azért nem is tűnik fel, hogy vannak másmilyen nők.
2022. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem kell leugatni a finn miniszterelnököt ezért: egyszerűen csak mutatja, hogy ő is ember.

Miért: mennyivel jobb a potrohos tróger, hogy folyamatosan égeti magát?

[link]

[link]

2022. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is el van túlozva az egész. Lehet, hogy kicsit "becsicsentett" az alkoholtól, de ez messze van a durva viselkedéstől.
2022. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%

Szokatlan, hogy ott testőr és kevlár nélkül is el mer menni a miniszterelnök bulizni?

Vagy hogy táncol?

Vagy hogy jól érzi magát?

Teljesen igaza van, jól tette!

Én is egy ilyen miniszterelnököt akarok!!!

Hülyeséget beszélt? Nem!

A mienk nem bulizott és (állítólag józanul) mond olyan sületlen ostobaságokat, hogy egy egész csapatnak kell utána magyaráznia a magyarázhatatlant!

Oslóban bementem egy mekibe, és ott volt a norvég miniszterelnök asszony, épp egy burgert tolt befelé (ő is elég kövér) és ez teljesen normális, nem szirénázták szét az egész várost!

2022. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, ne legyél már ennyire képmutató. Ezerszer inkább örülnék egy ilyen miniszterelnöknek mint a mi csüngőhasúnknak.
2022. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%

Tudjátok ez olyan, mint a dresscode erőltetése. Ma már csak azon a munkahelyen okoz megbotránkozást, ha valaki nyáron rövidnadrágot és pólót húz, ahol nem zajlik semmi értelmes valódi munka, amire koncentrálni lehetne, csak az öltönyben picsameresztés és mutyizás.


Mérnök vagyok, jártam már pár munkahelyen, hatalmas redflag, mikor valahol meghurcolnak, mert nem adod elő magad professzionális hacukában. Tényleg a legalja helyeken csinálták ezt, a legjobban menő startupoknál, multiknál nem erről szólt a munka.


Hasonló érzéseim vannak a diplomaták nyálverésével kapcsolatban eziránt a nő iránt. Hazug semmirekellő férgek nyakig gombolkozva. Dehát úgy látszik, van pár büdös senki, akit ezzel lehet megvenni, nem a tényleges intézkedésekkel.

2022. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!