Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU miért nem tesz semmit a...

Az EU miért nem tesz semmit a béke, vagy tűzszünet érdekében?

Figyelt kérdés

Az én meglátásom szerint elítélendő az orosz agresszió.

Ugyanakkor az EU a fegyverszállítással csak olajat önt a tűzre, gyakorlatilag beszállt az egyik fél javára egy olyan háborúban, ahol egyik fél sem EU, vagy NATO tagország, ráadásul így semmi esélye a tűzszünetnek legalább.

A másik, hogy az embargozás miatt komoly problémák léptek fel pl az energiát illetően, ami komoly gazdasági következményekkel, recesszióval fognak párosulni az EU ban.

Miért ilyen idióta az EU??

Miért éri ez meg nekünk???



2022. aug. 2. 09:21
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

8# semmiféle propagandista nem vagyok.

Egyszerűen nem értem, hogy miért keverjük magunkat ilyen helyzetbe, ráadásul a béke érdekében semmit nem tesz az EU. Miért nem, nem lenne jobb????

Én is úgy látom, mint a 7# es...

2022. aug. 2. 10:10
 22/33 anonim ***** válasza:
50%

#20 Persze, persze. Hazaszeretet az szerinted, hogy nyakig belebújsz a brüsszeli idióták seggébe és gondolkodás nélkül ismételgeted a hülyeségeiket, miközben ma már egy óvodás is látja milyen rossz döntéseik vannak. Aha.

Nem kicsit vagy te elvarázsolva ha azt hiszed az a hazaszeretet, hogy önként és dalolva befekszel a nagy nyugati országok elé lábtörlőnek és szeretnéd ha az országod elvesztené a szuverenitását és mindenben a brüsszeli döntéseket kellene megvalósítani vagy amit simán többségi elven megszavaztak az unióban.

2022. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
20. Neked csak önmagaddal van bajod, nem is kevés.
2022. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
67%
Én magammal tökre rendben vagyok, a ruszkikkal van némi problémám, azok után, hogy háromszor is szétlőtték ezt az országot és több generációt bsztk szét. De, ha ti úgy érzitek, hogy nem volt elég, hát Brüsszelben legalább vannak jó sörök, úgyhogy hajrá új Szovjetúnió!
2022. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"Akkor kérnék szépen tisztelettel valamiféle forrást, mert az ilyen "olvass utána" szövegekkel kb a laposföldesek szoktak dobálózni, ha megkérdőjelezed a hülyeségüket."

Amúgy ha már ennyire olvasgatni akarsz, és felhoztad a kubai rakétaválságot, természetesen annak is voltak előzményei.

[link]

Illetve javaslom figyelmedbe az "Amerikai rakéták a keleti blokk körül" c. részt is. :D

2022. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

#22 én legalább nem keverem össze az országot orbánnal és a magyarokat orbán sleppjével.


#23 linket vagy nem hiszem el.

2022. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Éljenek orosz testvéreink, éljen a nagy Szovjetunió és a fidesz! Előre elvtársak nem hátra!
2022. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
49%

Miért lepődnek meg emberek, ha egy háborúban mindkét fél győzni akar és nem a békét szolgálja?

Háború van. Az EU IS benne van ebben a háborúban, csak ők (pontosabban mi) nem fegyverrel vívják ezt a háborút.

Érdekében áll az EUnak megvédeni Ukrajnát? Hogyne, a fogyasztott élelmiszer nagyrésze onnan jön. Ha Oroszország ráteszi a kezét, akkor az oroszoktól fog függni Európa fűtése ÉS élelmezése is. Kell ez nekünk? Hosszútávon nem.

2022. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 hollófernyiges ***** válasza:
32%

"ezt az érvet nem látom erősnek, hiszen tudjuk/ tudtuk, hogy Oroszországnak Mona baja, Zelenszkij, az ukrán nacionalista politika, az oroszok elleni fellépés, a NATO csatlakozás szándéka."


Ja persze, Zelenszkij miatt kénytelenek szegények elcsatolni Kelet- meg Dél-Ukrajnát. Ne legyél már ilyen naiv.

2022. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
12# nagyon rossz példa... már csak azért is, mert szerinted Oroszország biztonsági érdekeit nem sérti Ukrajna esetleges NATO tagsága??? De, nagyon is.
2022. aug. 2. 11:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!