Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európának, és Amerikának mi...

Európának, és Amerikának mi abban az érdeke, hogy ennyire Ukrajna védő politikát alkalmazzon?

Figyelt kérdés
Vajon mi ebben az érdekük, mit akarnak a háború után Ukrajnától?

2022. ápr. 22. 18:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem Ukrajna sorsa itt a lényeg, hanem hogy most könnyen és okkal ki lehet csinálni az autokrata Oroszországot.
2022. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Azért,hogy kicsesszenek az oroszokkal.
2022. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 Azt tudom jól, hogy a nagy Ukrajna szeretet meg PC az most egy álca, de én esetleg még valami gazdasági forrásra gondoltam amit talán ki akarnak szedni az ukránokból. Biztos nekik is van a föld alatt valami érdekes, ami kellhet az amcsiknak akárcsak ugye a muszlimokkal csinálták a "segítséget" :D
2022. ápr. 22. 18:59
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 Az is benne lehet.
2022. ápr. 22. 18:59
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Mert olyan ez, mint amikor a béke érdekében odadobták a náciknak Ausztriát, Csehszlovákiát, Lengyelországot. Nem álltak meg. Az oroszok pont ilyenek.
2022. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 Ez nettó hülyeség szerintem. Oroszok nem fognak NATO országot támadni. Tudják jól hogy legalább tízszeres túlerővel szemben meg technikával nincs sok esélyük plusz az atomháborúba az orosz nép is belehalna ezt már rég elvetettem részemről.
2022. ápr. 22. 19:01
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

Igen fel kéne végre tenni a kérdést, hogy miért ér meg nekünk dollár 100 milliárdokat Ukrajna?


Vagy nem is nekünk ér annyit csak velünk fogják kifizettetni?

2022. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
A háttérhatalom, azaz Izrael és Zelenszkij nemzettársai kívánsága ez. Az van, amit ők akarnak, övék a teljes média. Az ukrán szemita-náci rezsim valamiért a szívük csücske.
2022. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen. Számomra is ez a gyomorforgató hogy dollár milliárdokkal kell támogatni egy exszovjet országot, ami még csak nem is EE tag, sőt igazából semmi közünk nincs hozzájuk.
2022. ápr. 22. 19:06
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
Európának egyáltalán nem érdeke, viszont az eu vezetése az usa farzsebében van.
2022. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!