Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elhiszitek amit a nyugati...

Elhiszitek amit a nyugati média tol Bucsárol?Lavrov szerint megrendezett.Szerintem is

Figyelt kérdés
Multkor láttam egy felvételt az ukrán hallotakrol, lefújta az egyik "hulláro a szél a zsákot azt visszahuzta magára az állítolagos halott
2022. ápr. 5. 05:52
 1/8 A kérdező kommentje:
nincs egy olyan felvétel ami közelről mutatná a "hallotakat",hogy a csonkítást meg a főbe lövést lehetne látni,szerintem full kamu
2022. ápr. 5. 05:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a miért kamu, hogy kamu részt is. Szerintem egyszer csak az egyik fél nem fogja cáfolni a cáfolatot (vagy csak meghamísították általánosságban lesz a cáfolat), és akkor tudjuk kinek van igaza.
2022. ápr. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Meg lesz az ürügy az amcsi beavatkozásra.

A forgatókönyvet már megírták


Ahogy Bogár László szokta mondani: Te a lejátszástechnikai felszínt látod

2022. ápr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

#4


Akárhogy is Biden fia a Dombasz alatti gázmezőket akarja. Ehhez viszont meg kell regulázni az oroszokat....

2022. ápr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4-5 Ti meg tulajdonképpen nem a tényekből indultok ki, hanem "szerintetek ez történt". Hogy magyarázzátok, hogy megtalálták a holtesteket a térképfelvételeken?


Egyelőre mindkét oldal mellett vannak cáfolatlan érvek. Nem szerintemre kell dönteni, hanem ki kell deríteni, hogy mi történt.

2022. ápr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

https://www.youtube.com/watch?v=2o3Rph8DcUY


te ezt a videót láthattad ahol a klímaváltozás miatt tiltakoztak, így hogy h zsákban vannak mint halottak.

az hogy kamuhírgyártók először korona, majd háborúáldozatokként mutatják be és te el is hiszed az a te együgyűséged.

YouTube és hasonló oldalakon nem is fognak neked mutogatni csonkolást és fejbe lövést, arra azt mondhatnád hogy nem igazi, hogy sminkes meg nemtom ki csinálhatta.

Visszavonuló katonák nem ilyenekkel foglalkoznak szerintem. Több helyen is írják hogy az ukránok is csinálnak ilyet.


https://www.youtube.com/watch?v=X1b-RKDHZOo

ebben a videóban arról beszélnek mariupoli lakosok hogy őket az oroszok mentették ki.

2022. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Háborúban kb mindig történnek ilyenek, nem tudom mi olyan marha hihetetlen ezen.

Egyébként eddig az oroszok hazudtak lényegében mindenben, szóval...

2022. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!