Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin fog még valaha nyugati...

Putyin fog még valaha nyugati vezetőkkel élőben tárgyalni vagy hátralévő életét egy lyukban tölti le?

Figyelt kérdés

El se tudom képzelni ennyi háborús bűn és nemzetközi elítélés után fog még valaha kimerészkedni a Kreml falai közül és mondjuk EU-s vezetőkkel tárgyalni rendes katonai tiszteletadással karöltve.

Olvastam, hogy a G20-ra is elutazna, de ezt komolyan gondolja?

Ha kimerészkedne akkor előfordulhat, hogy valaki agyonlövi vagy letartóztatják?

Mi járthat a fejében most és fog-e még valaha más államfővel tárgyalni?



2022. ápr. 2. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Putin&Sputnik
2022. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Én a helyében egy nyugati gyökérrel se állnék szóba, ha velem tennék amit Putinnal.
2022. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

2


Szeeeegény Putin!

2022. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Hát, az a kis krími uradalom lepipálja a hatvanpusztait.
2022. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

4


...meg Felcsútot is!

2022. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha abbahagyja a háborút, akkor elképzelhető, mert túl nagy ország ahhoz, hogy figyelmen kívül hagyják.


De rebesgetik, hogy súlyos beteg, ezért lehet, hogy ez a kaland volt a hattyúdala, lelép majd, és elviszi a balhét. Akkor egy új ember tisztább lappal indulhat, mint ő.

2022. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

6


Az utóda is KGB-s lesz! Ye-ye-ye!

2022. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fog!
2022. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
A háború alakulását nézve örülhet majd annak is, ha egyáltalán hatalmon tud majd maradni. Nem tudom, hogy hogyan fogja megmagyarázni otthon a több mint 10 ezer orosz halottat. Ha még sokáig folytatja így ezt a háborút, akkor lesz az még 20 is. Nem hiszem, hogy ezt majd boldogan fogadja az orosz nép. Főleg, hogy kb semmit se nyernek cserébe. Legjobb esetben talán a Donbászt leválasztják Ukrajnáról, de még azt is teljesen el kéne foglalni előtte és az eddig látottak alapján lehet még ez is meghaladja az orosz haderő képességeit. Az meg már csak hab a tortán, hogy iszonyatos nyomort és szegénységet szabadított az orosz lakosságra a nyugat szankciók által. Az biztos, hogy nem fog otthon majd unatkozni és lehet forróvá válik a lába alatt a talaj.
2022. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

"Nem tudom, hogy hogyan fogja megmagyarázni otthon a több mint 10 ezer orosz halottat. "


Mivel médiát teljesen a kezében tartja, ezért nem kell megmagyaráznia semmit. Mondhat jóval kevesebb halottat is.


Egyébként meg a propaganda ott sok-sok éve azt sulykolja, hogy a nyugat el akarja pusztítani az oroszokat, és erre hivatkozva lényegében bármit el lehet adni a népnek, amelynek nagy része a propagandamédiából tájékozódik. A neten is kinyírták a független oldalakat, ezért extra erőfeszítést kell tenni, ha valaki más infóhoz akar jutni, amit csak a lakosság kisebbsége tesz meg.

2022. ápr. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!