Felőlem csatlakozhatnak nyugodtan, nekem nincs bajom a finnekkel.
A többiek álláspontját nem tőlem fogod megkapni.
2022. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
2/17 anonim válasza:
Nagyon helyes.
2022. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
3/17 anonim válasza:
Csak a feszkót csinálják felesleges eddig is megvoltak semlegesként és az oroszok nem bántották őket ahogy ukrajna is semleges lett volna őt se támadják meg.
2022. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
4/17 anonim válasza:
Stratégiai, katonai szempontból ez előnyös lenne Finnország és a NATO számára, viszont a nemzetközi kapcsolatokban destabilizáló lenne, tovább rombolnák a világrendet, nemzetközi jog elvi uralmát, nemzetközi szerződések tekintélyét, mivel ezzel teljesen szembefordulnának a korábbi egyezményekkel. A rövidtávú előnyökért eszközölt egyoldalú jogtalan lépések a NATO-tól hosszabb távon károsak is lehetnek a NATO, Európa biztonsága, stabilitása számára, visszaüthetnek máshol, mint például történt a Szerbia elleni katonai agresszió és Koszovó elszakításával is.
2022. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
5/17 anonim válasza:
#3 anno egy háborúval próbálták őket elfoglalni. Nem ment nekik, így kiegyeztek azzal, hogy legyenek semlegesek. Végig a fejükhöz volt tartva a szovjet pisztoly, míg fel nem bomlott az SZU, ezt nem hívnám ideális állapotnak.
Nincs jobb alkalom arra, hogy belépjenek, mint most. Vagyis volt rá jobb alkalom, de a SZU szétesése utáni időkben mindenki azt hitte, hogy az orosz fenyegetés végleg megszűnt, és Oroszország végre civilizált ország lesz.
2022. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
6/17 anonim válasza:
Bár skandinávia felől nincs stratégaiai veszély Oroszország irányába, de nem tartom egy jó elképzelésnek. Tudomásul kéne venni, hogy itt a nyugat, ami tulajdonképpen az USA-t jelenti, bujtogatja a FÁK népeit. Az USA azt szeretné elérni, hogy legalább egy ilyen Jelcin féle balfék vezetés legyen Oroszországban, mint a 90-es években. Az egykori vasfüggönyön túli országokban nem hozza el a nyugat azt a jólétet, ami az egykori imperialista, gyarmattartó centrumországokban van.
2022. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
7/17 anonim válasza:
#6 "Az egykori vasfüggönyön túli országokban nem hozza el a nyugat azt a jólétet, ami az egykori imperialista, gyarmattartó centrumországokban van."
Nyilván.A nyugati országok eddig is abból éltek jólétben, hogy más országok nyomorogtak.Hülyék lennének öszántukból megengedni, hogy ez megváltozzon.
2022. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
8/17 anonim válasza:
Teljes mértékben támogatom.
2022. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
9/17 anonim válasza:
12:20: igen, természetesen a nyugati országoknak köszönhetjük, hogy lassan elhúz mellettünk Románia is, Észtország, Szlovénia, Csehország pedig már nem is látszik innen alulról. Érdekes, ott sikerült elhozni a jólétet? Ja, vannak helyek, ahol nem lopnak el mindent.
2022. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
10/17 anonim válasza:
11:59: milyen világrendről beszélsz? Putler február 24-én kiírta magát mindenféle világrendből. A hadserege egy szánalmas csürhe, az atomjára tudja csak verni magát.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!