Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik mese károsabb a gyermek...

Melyik mese károsabb a gyermekeknek? A keleti vagy a nyugati?

Figyelt kérdés

A nyugati:

https://www.youtube.com/watch?v=GgfvmHeOiqQ


A keleti:

[link]


2022. márc. 5. 21:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
45%

17: pedig van rengeteg. Azért nem találkozo vele, mert itthon még nem nyomják. A kormány célja ugyanez: ne is nyomathassák.


https://www.youtube.com/watch?v=gX2ju4a_Ae4


"Nonbináris" bölény.

2022. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
70%

20.


Amúgy ez lenne a legjobb, szerintem is. Viszont amíg a nép nem lázad fel, addig ez sikeresnek van tekintve és menni is fog.


Plakátokon keresztülnézek. Neten adblocker :)

2022. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
58%
#19: Mit értesz sunnyogó civilek alatt? Kik lehetnek azok? Vagy hogy működik ez, hogy ilyen rajzfilmek készülnek? Ki hogy éri ezt el?
2022. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
38%
A válaszokat olvasva mélységesen szégyellem, hogy magyar vagyok.
2022. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

24-es én is így vagyok ezzel. Tényleg igaza van annak a több millió magyarnak, akik nyugatra mentek az elmúlt pár évtizedben. Érdekes, hogy a többségük még csak el sem gondolkodik azon, hogy hazajöjjön.

Amint tehetem én is megyek, akinek van lehetősége jobban teszi, ha már most megy. Barbár nép, sosem tanulnak a múltból. Örökké a keleti nyomorban maradnak miközben folyamatosan a nyugatot szapulják a saját szerencsétlenkedésük miatt.

2022. márc. 5. 22:43
 26/30 anonim ***** válasza:
27%

25: szégyelld is, én is szégyellek téged. Azt nem értem csak, a hozzád hasonló miért van még mindig itthon, miért járatja a pofáját, miért nem indult már el, hogy ezt a "barbár" népet, a saját emebreit akik közt felnőtt egy életre elfelejtse beleértve az anyanyelvét, hogy legyen aztán neki odakinn "felvilágosult" nyugat az LMBT elmebajjal meg a degenerált nemváltó tinédzserrekel együtt, akik jó dolgukban azt sem tudják melyik testrészüket vágassák le ezzel megnyomorítva magukat örökre.

A "több millió" nem azért ment különben ki, mert hozzád hasonlóan gyűlöli a nemzetét és fontosabb neki a romantikus mázzal leöntött amerikai álom, mint hogy a hazája felé a kötelességét teljesítse, hanem azért, mert 5-ször annyit megkeres, és nem fog vösszajönni ötödannyi pénzért sem - de ez nem azt jelenti, hogy nem is szeretne, ha változnának a körülmények.

Valójában csak nagyon kevesen éreznek úgy mint te, akik megtagadják a saját gyökereiket és azt hiszik, hogy majd a baloldal által felszopott nyugatiak tárt karokkal fogadják, mert ő ott annyira hiányzik bárkinek. Fingod nincs sajnos a világról, emberekről, de nekem nem fog hiányozni a hulladék fajtád, aki megtagadja a saját létét - ettől csak neked lesz rosszabb, nem nekem.

2022. márc. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#26, fogalmad sincs semmiről. Én (láthatóan veled ellentétben) éltem, dolgoztam és részben jeleneleg is dolgozom "Nyugaton", tudom, hogy milyen egy nyitott, önmagukat nem másokkal szembeni gyűlöletükkel meghatározó, színes közösségben lenni. Egy ilyen közegben pont hogy felértékelődnek a kulturális különbségek, pont hogy teret ad rá, hogy sovinizmus nélkül büszke legyek a magyar örökségemre, miközben a hasonlóságunk meg nevetségessé teszi azt a gyűlöletet, amit a kis toxikus magyarországi buborékban fortyogók éreznek.


Ami végtelenül elkeserít az az, hogy amikor valaki meghallja, hogy magyar vagyok egyre gyakrabban azt hiszi, hogy én is olyan gyűlölködő kis troll vagyok, mint te, és sokat kell dolgoznom azért, hogy bebizonyítsam, hogy nem.


És hogy miért nem megyek el innen végleg? Hát pont azért, hogy ne legyen könnyű dolgod. Hogy ne válljon végleg egy bűzös kis mocsárrá Európa szélén a hazám. Itthonról tanítom a gyerekeim is az elfogadásra, és tetszik vagy sem, nagyon sokan vagyunk még így.

2022. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
41%
#27: Igen, gyönyörűszép színes világ, amikor harmadik világbelieket vesznek fel a céghez helyetted "diverzitás" miatt, meg a homoszex folyik a csapból is. Tényleg nagyon jó.
2022. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28: pontosan. Nálunk vírus előtt még egy női ruhába öltözött meleg tartott az elfogadásról ézékenyítést, olyan is volt, hogy mint a dedóban elmagyarázták a férfi dolgozóknak, hogy hová szabad nyúlni egy nőn és mikortól számít zaklatásnak (természetesn onnan, hogy ezt az illető úgy érzi).
2022. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
21-ez mi a undorító rákos daganat? Ez ilyen egyrészes förmedvény, vagy rendesen sorozat?
2022. márc. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!