Mi a véleményetek a nyugati '68-as generációról és forradalomról?
Figyelt kérdés
Jót tett-e vagy rosszat? Miben?2022. márc. 4. 23:46
1/2 Isti22 



válasza:





Ez az oldal nem alkalmas ennek megvitatására. Ma már képtelenek kilépni az emberek a kapitalizmus kereteiből, el sem tudnak képzelni mást.
2/2 anonim 



válasza:





A gond velük, hogy nem vették figyelembe az olyan modern problémákat, mint a fordított demográfiai piramisból eredő férfitöbblet, az közösségi média és a társkereső appok elterjedése, valamint az automatizáció és amazonifikáció.
Ezek mind olyan dolgok, amik akkor elképzelhetetlenek voltak tehát velük semmi bajom nincs. A gond az őket követő generációkkal van, akik megettek mindent kritika nélkül.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!