Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik mese károsabb a gyermek...

Melyik mese károsabb a gyermekeknek? A keleti vagy a nyugati?

Figyelt kérdés

A nyugati:

https://www.youtube.com/watch?v=GgfvmHeOiqQ


A keleti:

[link]


2022. márc. 5. 21:16
1 2 3
 11/30 Fsms ***** válasza:
92%
Maga a kérdés demagóg.
2022. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%
Az LMBTQ-kat leléptették 9-0-ás kiütéssel.
2022. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
51%

Ha szabad szólni, én nem dönteni akarok, mert az ilyen klasszikus mesék pártján állok:

https://www.youtube.com/watch?v=0LDaL6OH_dI

De mégis, annyi véleményem van, hogy a kettő között azért látok annyi különbséget, hogy az egyik egy piaci alkotás, ami vagy csak a youtubera készült, vagy valamelyik tévéshowba, a másik viszont masszívan állami propaganda.

Annak sem örülnék, ha közpénzből mindenféle szar de drága propagandát gyártana a magyar állam. Várjunk csak...

2022. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
62%

A nyugati arra ösztönzi a fiú gyerekeket, hogy ne akarjanak családot alapítani, hanem térjenek be az lmbtq vallásba inkább és jöjjenek össze egymással.

Hogy káros -e ez az egyénnek? Jelenleg csajozni kb reménytelen az elszabadult hipergámia miatt átlagos férfiként, ami kihat a teljes életemre is minden szempontból. Ha lmbtq lennék és nem lenne ilyen vágyam, akkor viszont nem lenne semmilyen problémám.

Nem káros, de ilyen propaganda helyett inkább meg kéne oldani a valód problémákat.


A másik mesével meg az a gond, hogy ha Oroszország az elmúlt 20 évben jól teljesített volna minden téren és nem lopták volna szét az egészet, az ukrán kormány most azért lobbizna, hogy Oroszághoz csatlakozhasson, elvégre ők is mindig is oroszok voltak.

2022. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
79%

13.


Bizony, sokkal jobb, amikor a "civilek" dobják össze a dolgot és onnantól lehet mondani, hogy "függetlenek vagyunk", holott...

2022. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Magyar gyermeknek,magyar népmese való-Az nem káros senkire.
2022. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
55%

15: A civilek, vagy xy művész nem nyomják az arcodba és magántőkéből készítik el a művüket. Eddig soha nem láttam LMBTQ rajzfilmet, amíg a kérdező által linkeltbe bele nem néztem.

De az állami propagandát az arcodba nyomják, lépten nyomon találkozol vele és ráadásul jó sok közpénzből készül.

2022. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
61%

Azért nem "fogad el" senki titeket a hülye LMBTQ-tokkal meg genderetekkel, mert mindneki érzi a dögletes képmutatást az elfogadás lózungja mögött.

Ha csak elfogadást akarnál, nem szállnál bele a családmodellbe páros lábbal, nem gúnyolódnál keresztényeken, nem náciznál meg homofóboznál össze mindenkit, aki szerint a kisfiú kisfiú, a kislány meg kislány.


Nekem szimpi azért, hogy állandóan acsarkodtok a társadalomra, mert íy hamarabb felnyílik minden ember szeme, hogy vigyázni kell veletek és rendet rakni a soraitokban. A legnagyobb bajotok az, hogy ostobák is vagytok, annyit sem értek fel ésszel, hogy puhítani kell először a közvéleményt, nem ajtóstul a házba rontani... de hát ennyi ésszel nem meglepő, hogy taktikai érzéketek sincsen.

Majd áprilisban egyértelműsítjük a veletek kapcsolatos állásfoglalásunkat, és akár hiszed akár nem, nem vagyok fideszes. De ezerszer inkább egy képmutató, tolvaj keresztény brigád, mint egy nemváltást népszerűsítő beteg LMBTQ ideológia.

2022. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%

17.


Én mondjuk pont nem találkozom az állami hirdetésekkel, mert nincs tévém, az újságot egy avítt dolognak tartom, a hirdetéseken keresztülnézek. De ott legalább be van ismerve, hogy "ez az állami, mi a saját nevünkkel és arcunkkal is vállaljuk ezt.



Ezzel szemben a civilek többsége sunnyog, nem derül ki ki volt a támogató, "mikroadományok" stb. és utána maradhat a függetlenség mítosza.

2022. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
92%

19: A plakátokon, interneten akkor is találkozhatsz propagandával.

De hogy egyértelmű legyen, én semmilyen propagandát nem akarok látni.

Tehát azt sem tartanám helyesnek, ha az LMBTQ lobbi elárasztana mindent a propaganda reklámjaival ugyanúgy, ahogyan azt az állam teszi.

2022. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!