Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem ér minden...

Csak szerintem ér minden ilyen kijelentés egy minimum halálbüntetést, ami világháborús, nukleáris fenyegetést jelent?

Figyelt kérdés

[link]


Egy lankandtp.csű vén trotty, megint.

Kb az egész világ vérnyomása az egekben van pár kripli miatt.

Gyerekeké pl, akik biztos, ha megsejtik, halálra lesznek rémülve, és sírnak.

Ez a fos média is rátesz még 5 lapáttal.

És akkor a 30 kilós V. Kendét viszi el a TEK, kimennek hozzá 50-en, ráugranak 20-an.

Ezek után ez a mufurcképű szergej lavor egy lassú tűzhalált érdemel, a nagyközönség előtt, minimum.


2022. márc. 2. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Vigyázzál nehogy a Szásáék este meglátogassanak éhesen.
2022. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

"Kb az egész világ vérnyomása az egekben"


Az enyém nincs, mivel nem vagyok rátapadva a híradóra.

2022. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jöjjenek, már sík ideg vagyok ezektől, bekapcsolnám a rádiót kint, erre ott is ez a trágya megy.
2022. márc. 2. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez csak fosatás, és ott a "ha"... Ukrajnának nincs atomfegyvere. Ezek a száz éves, hidegháborús kriplik meg tényleg jó lenne ha eltakarodnának a politikából, az oroszoktól az amerikaiakig bezárólag.
2022. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vetted még észre hogy a világot full elmebeteg emberek irányítják. Van pár ezer ember aki mérgezi az emeriséget. Őket szokták gonosznak, démoninak nevezni. Ezek paraziták akik az emberiség vérét szívják.
2022. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!