Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek helyes döntést...

Szerintetek helyes döntést hozott Putyin ezzel a háborúval?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 23:43
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
76%

11:43 én is ezt mondom mindenhol. Sokan úgy csinálnak, mintha az első háború lenne a bolygón. Holott USA

[link]

Csak a média hatalma, mit tol az arcodba. Undorító az európai vezetés.

Viktor meg:

https://www.youtube.com/watch?v=IyBn0nlqDdY&ab_channel=Parti..

2022. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
23%

Komám, az USA háborúk idején


1. tudtunk róluk

2. valahogy mindig egy elnyomó hatalom volt ott, nem csak simán arról volt szó, hogy nem tetszett nekünk az, hogy nem hozzánk akarnak tartozni, de amúgy nagyjából minden rendben ott

3. az orosz is mindig ott volt, csak "véletlenül" mindig a másik oldalt

4. a média igen is foglalkozott akkor a túlkapásokkal, csak TI AKKOR NEM TÁJÉKOZÓDTATOK, ÍGY NEM IS EMLÉKEZTEK, VAGY NEM AKARTOK EMLÉKEZNI



[link]


Most akkor mutasd be legyél szíves azokat az orosz linkeket, ahol az oroszok megmutatják a saját proxy háborúiknak a civil áldozatait, amikor önreflexiót gyakorol a rendszerük. Amíg ilyet nem mutatsz, addig ez semmilyen formában nem lehet érv, ugyanis nagyon sok szárad az orosz lelkén is.

2022. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
23%
Nem, ezt nagyon elqrta. Innentől egy félnótás törpe bohóc lesz a hős és minden orosz sz@r szemét lesz a világ szemében. Totál értelmetlenül porig rombol egy országot és tönkreteszi egy ország lakosságának életét. Ezenkívül olyan országok tök ártatlan lakosságát is kőkemény mélytorkos sz@pásra kényszeríti mint Magyararország, ahol már eddig is elszabadult az infláció és a háborút övező gazdasági f@stenger mégjobban letaglózza majd. Na és persze az USA meg Kína szépen röhögve nézi az egész agyrémet és profitál belőle most és a további évtizedekben. Úgyhogy nem nevezném egy helyes döntésnek. Elérhette volna a célját háború nélkül is, ha a szokásos bevállt polóniumos koktéllal el teszi az ukrán törpét láb alól és beállítja a helyére a saját emberét. De ő a világ előtt akart erősnek látszani, ami szintén nem sikerült, mert a villámháború nem jött össze, helyette egyre durvább és egyre elkeseredettebb harcok következnek.
2022. márc. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
94%
Azért ennyire nem kell lenézni hidd el ha igaz amit mondanak róla a nukleáris fegyverekkel kapcsolatban akkor igen csak van miért aggódni ha félted az életed
2022. márc. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
95%
Nem hozott rossz döntést(ő orosz, az ő szempontjából), nagyon lenézzük őt. Valószínű sok mindent nem tudunk. Szerintem a szankciók is lehet nehezek lesznek, de előre kitervelt dolgok ezek. Saját pénzrendszer Kínával aztán kamillázunk. USA nem tudja magát eltartani, én értem, hogy szabadabb kultúrának tűnik, de nem igazi kultúra ami el kell hogy tűnjön. Nagyon rossz marketinget kapott sokszor igazságosan, de még többször igazságtalanul Oroszország. Én értem, hogy amerika nem atombombázik, soha nem háborúzott és ártatlan bárányka és szinte szomszédos ország a magyarokkal. Nyaljunk be nekik. NATO-nak is sokat köszönhetünk, 99-ben rá pár nappal mindjárt rajtunk keresztül bombáztuk Jugoszláviát. Tojna ránk a NATO, ha román vagy orosz jönne.
2022. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%

35, te vagy a mintapéldánya a hülyének. Kínának fontosabb a nyugati kereskedelem, mint az Orosz, és ez számukra is kényelmetlen. Konkrétan gyarmatosítani fogja a ruszkikat, ha így folytatódik.


"USA nem tudja magát eltartani"


Azért exportál kaját kínába?

2022. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%

Mondod ezt te, aki érdemben még nem szólt hozzá a dolgokhoz :D


Láthatóan titeket a tények nem zavarnak bevizelő, de hát semmi baj, megszoktam már. :)

2022. márc. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%

39


Aham, végülis én linkeltem szakértővel készült podcast linket is, de mondjad csak nyugodtan


Nálatok ez úgy működik, hogy ami nektek nem tetszik, az szar. Pofád meg neked van, meg a lónak. :)

2022. márc. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
87%
Egy szóval sem mondtam hogy felidegesíteni akarnálak, csak tudattam veled a dolgokat, bár látom nem sikerült felfognod, no mind1.
2022. márc. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
Még trollnak is béna vagy.
2022. márc. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!