Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Úgy tűnik, akkor tényleg lesz...

Úgy tűnik, akkor tényleg lesz atomháború?

Figyelt kérdés

Tegnap utasította Vlagyimir Putyin elnök arra az orosz nukleáris erőket, hogy álljanak át „különleges harckészültségre,” mivel NATO-országok vezetői „agresszív kijelentéseket” tesznek Oroszországról.



Putyin kijelentései alapján úgy tűnik, ez DEFCON-1 lesz, vagyis olyan szintre hozzák a készültséget, hogy csak a „piros gombot” kelljen lenyomni.


[link]



2022. febr. 28. 14:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

#9


A Stingereket szerintem légi célpontok ellen használják...és valahogy sehonnan nem jönnek lángoló tartálykocsikról képek.


Persze az is lehet, hogy az orosz katona pont úgy működik mint régen, amikor még ideiglenesen nálunk állomásoztak. Amit lehetett, azt eladtak.

A bajonetjükön kívül mindent meg lehetett tőlük venni.

2022. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

10 igen, de ez rajtunk nem segít.


Kérdező, az anyagi ellehetetlenítés egy dolog, annyira szerintem az nem érdekli. Nyersanyaguk van, szerintem kínával elég jó a viszonyuk, szerintem megvannak a nyugat nélkül.

Viszont ha németország (ahogy scholz bejelentette), felfegyveretzi ukrajnát, az jobban megviseli.


A sok usarajongó lepontozómajomnak üzenem, hogy megint a mi földrészünkön a mi faßunkkal verik a csalánt.

Az usának már 6 éve is az volt a félelme, hogy a német gazdaság a ruszki nyersanyagokkal erős konkurencia lehet.

2022. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12@ köszönöm azt hogy őszintén elmondtad a véleményed ezzel bemutatva, hogy a világ nem csupán fekete vagy fehér👍
2022. febr. 28. 14:33
 14/14 anonim ***** válasza:
23%
1# amúgy az amcsik se a ma született bárányok ela CIA sokszor rosszabb mint a KGB
2022. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!