Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek melyik országnak...

Szerintetek melyik országnak (hatalomnak) jobb a felfegyverzettsége úgy mindent összevetve? Oroszország vagy Amerika?

Figyelt kérdés

Az oroszimádók értelemszerűen Oroszországot mondják, akik Amerika pártiak, azok pedig Amerikát. De igazából melyik?


Azt is olvastam, hogy Oroszországnak sok fegyvere nem épp a legújabb (pl. hidegháborús), ez igaz?



2022. febr. 15. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10.-nek


Majd kinövőd.😉

2022. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az igazság az hogy sem az amerikai sem az orosz haderő nem publikus ami a fegyverzetét jelenti. Amiket bemutatnak hogy micsoda újdonság stb az már jó 20-30 éve létező ezközök.
2022. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Azt is olvastam, hogy Oroszországnak sok fegyvere nem épp a legújabb (pl. hidegháborús), ez igaz?"


Igen igaz, de ugyan ez igaz az USA ra is. Ott sem raptorokból áll a légierő nagyja hanem elöregedett F-16 osokból

2022. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 MDaniel98 ***** válasza:
Én az USA-ra tennék, de a ruszkiknak sem 80-as évekbeli felszerelésük van már, és nem lenne olyan egyértelmű az amerikai fölény szerintem egy ilyen konfliktusban. Egyébként meg remélem, hogy soha nem kell megtudnunk ezt.
2022. febr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

#14 Én is nagyon remélem.

2022. febr. 16. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!